„Nečeká nás nic lehkého, i přesto se chceme se starým rokem rozloučit vítězně a půjdeme se na hřiště porvat o vítězství,“ slibuje za svůj tým trenér Karlovarska Jiří Novák. A bude to bitva na ostří nožů, jelikož se Karlovarákům v posledních kolech vůbec nedařilo, tři prohry v řadě za sebou jsou toho důkazem. „Trochu se pereme s vlastním výkonem, po prohrách nám tolik nejede hlava, ale musíme pořád makat a čekat, až to prací otočíme na naši stranu,“ věří Novák.

V prvním vzájemném zápase dosáhlo na vítězství na palubovce Brna Karlovarsko, které vyhrálo po velké bitvě 3:2 na sety, ta se očekává i na západě Čech. „Bojovný výkon, plný agresivity. Tím můžeme potlačit i nějaký částečný neúspěch. Prostě se z rány otřepat a rozdat jich víc,“ hledal recept na úspěch ve druhém souboji s Brnem Novák. Karlovarský kormidelník opět pošle na palubovku míčovky tu nejsilnější sestavu.

„Opět půjdeme v ten daný moment v nejsilnější možné sestavě,“ vzkazuje do Brna Novák. Karlovarsko bude opět spoléhat na podporu svých fanoušků, kteří patří v extraligové soutěži k nejlepším, což může být pro tým z lázní pozitivní doping.

„Pevně v to věřím. Ve chvílích, kdy se tolik nedaří, jsou diváci ten jediný povolený doping a já si moc přeji, aby nám jich přišlo pomoct co nejvíc,“ přeje si závěrem vysokou návštěvu, která zamíří na poslední utkání roku 2018 do haly míčových sportů, trenér Karlovarska.