„Nečeká nás nic lehkého, i přesto se chceme se starým rokem rozloučit vítězně a půjdeme se na hřiště porvat o vítězství,“ slibuje za svůj tým trenér Karlovarska Jiří Novák. A bude to bitva na ostří nožů, jelikož se Karlovarákům v posledních kolech vůbec nedařilo, tři prohry v řadě za sebou jsou toho důkazem. „Trochu se pereme s vlastním výkonem, po prohrách nám tolik nejede hlava, ale musíme pořád makat a čekat, až to prací otočíme na naši stranu,“ věří Novák.

V prvním vzájemném zápase dosáhlo na vítězství na palubovce Brna Karlovarsko, které vyhrálo po velké bitvě 3:2 na sety, ta se očekává i na západě Čech. „Bojovný výkon, plný agresivity. Tím můžeme potlačit i nějaký částečný neúspěch. Prostě se z rány otřepat a rozdat jich víc,“ hledal recept na úspěch ve druhém souboji s Brnem Novák. Karlovarský kormidelník opět pošle na palubovku míčovky tu nejsilnější sestavu.

„Opět půjdeme v ten daný moment v nejsilnější možné sestavě,“ vzkazuje do Brna Novák. Karlovarsko bude opět spoléhat na podporu svých fanoušků, kteří patří v extraligové soutěži k nejlepším, což může být pro tým z lázní pozitivní doping.

„Pevně v to věřím. Ve chvílích, kdy se tolik nedaří, jsou diváci ten jediný povolený doping a já si moc přeji, aby nám jich přišlo pomoct co nejvíc,“ přeje si závěrem vysokou návštěvu, která zamíří na poslední utkání roku 2018 do haly míčových sportů, trenér Karlovarska.

ilustrační foto HC Energie Karlovy Vary
Energii čeká doma dvojutkání, v pátek přijedou zlínští Berani, v neděli Litvínov