Ani počtvrté neodešli z palubovky se sklopenou hlavou, naopak, slavili čtvrtou výhru v řadě za sebou, když tentokrát slavili v hale míčových sportů druhou domácí výhru, když porazili Odolenu Vodu 3:1.

„Jsme strašně rádi za vítězství, věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého, jelikož Odolena Voda je v obraně velice silná,“ poukazoval na sílu soupeře trenér Karlovarska Jiří Novák. První set vyzněl jasně pro Karlovy Vary, v tom druhém však slavila výhru Odolena Voda, a na sety tak bylo rázem srovnáno. Karlovarsko však neponechalo nic náhodě a před skvělou kulisou dokázalo opět najet na svou hru, kterou přetavilo v další dva sety. „Třetí i čtvrtý set jsme se rozjeli a díky dobrému servisu jsme soupeři vždy odskočili a udrželi to do konce. Moc děkujeme za podporu diváků, opět byli velice slyšet, a to se pak hraje lépe, i když se chvíli nedaří,“ chválil Novák fanoušky, kteří se starali po celé utkání o skvělou atmosféru.

Spokojen byl po utkání i kapitán Ondřej Hudeček, který tak mohl slavit se svým týmem čtvrtou výhru v řadě za sebou.
„Vítězství se nerodilo vůbec jednoduše. Nechali jsme Odolenu Vodu s námi hrát vyrovnaně a ona pak zariskovala na podání a díky tomu jí patřil set. My jsme se naštěstí zkoncentrovali a zbylé dva sety vyhráli, takže spokojenost,“ hodnotil duel Hudeček.

VK ČEZ Karlovarsko – Aero Odolena Voda 3:1

(25:19, 22:25, 25:15, 25:17). Diváci: 778. VK ČEZ Karlovarsko: Patočka, Van Haarlem, Vašina, Beer, Rejlek, Zmrhal, Pfeffer (stř. Hudeček, O‘Dea, Džavoronok, Penrose).