„Předně bych rád poděkoval fanouškům, že opět přišli v obrovském počtu a udělali perfektní atmosféru, v které se hned jinak hraje. Byla to zasloužená výhra, která začala skvělým prvním setem. Pak to trochu skřípalo, ale dotáhli jsme to do vítězného konce,“ s úsměvem se ohlédl za šestou extraligovou výhrou kapitán VK ČEZ Karlovarsko Ondřej Hudeček.

Karlovarsko vstoupilo do utkání velmi koncentrovaně, když navíc zle zatápěli soupeři nepříjemným podáním, čímž vyhráli první set v rychlém sledu v poměru 25:11. „Vstoupili jsme do zápasu koncentrovaně. První set měl vysokou kvalitu z naší strany,“ pochvaloval si trenér Karlovarska Jiří Novák.

I vstup do druhého setu se týmu povedl, když si výběr trenéra Jiřího Nováka vytvořil několikabodový náskok. Poté však přišlo polevení a hosté toho dokázali bodově využít, když srovnali na 12:12, ale poté se domácí volejbalisté probudili a nakonec slavili druhý bod po výhře 25:20. Volejbalovou jízdu pak předváděli Varáci i ve třetím setu, když jejich výkon a skvělé výměny či kombinace odměnili diváci zaslouženým potleskem. Nakonec z toho byla výhra 25:20 a třetí bod.

„Pak už to bylo jen o tom, jestli tu koncentraci udržíme, ale naštěstí se v rozhodujících koncovkách druhého a třetího setu koncentrace dostavila a my to dotáhli do vítězného konce,“ vypočítával Novák

VK ČEZ Karlovarsko – VK Benátky nad Jizerou 3:0 (25:11, 25:20, 25:20). Rozhodčí: Kořenek, Činátl. Diváci: 732. Karlovarsko: Patočka, Van Haarlem, Vašina, O‘Dea, Rejlek, Zmrhal, Pfeffer (stř. Hudeček, Džavoronok, Penrose).