Přestože konečný výsledek vypadá jednoznačně, Moravané na západě republiky ve středu večer hodně kousali. „Byl to takový standardní předvánoční zápas. Šli jsme si na domácí půdě pro tři body a zvládli jsme to ve třech setech, takže na papíře to vypadá tak, jak to mělo být. Divák ale viděl, že to tak jednoduché zase nebylo, ale ve finále je to výsledek, jaký jsme si přáli,“ uvedl pro svazový web kapitán VK ČEZ Karlovarsko Daniel Pfeffer.

Hokejisté Baníku Sokolov (na archivním snímku hráči ve žlutých dresech) porazili Zlín (modří) 4:3 po samostatných nájezdech.
Bravo! Baník zdolal Zlín po nájezdech a dostal se před Berany na desátou příčku

„Dali jsme si jako dárek tři body. Vyhráli jsme 3:0 a je to pro mě takový dárek bez obalu. Všem fanouškům, hráčům a partnerů klubu přeji krásné svátky a uvidíme se u nás v hale brzy v roce 2023,“ doplnil kapitána trenér vítězného družstva a úřadujících českých šampionů Jiří Novák.

Volejbalisté VK ČEZ Karlovarsko (na archivním snímku hráči v bílých dresech) porazili ve středečním utkání 17. kola UNIQA extraligy soupeře z Brna 3:0.Volejbalisté VK ČEZ Karlovarsko (na archivním snímku hráči v bílých dresech) porazili ve středečním utkání 17. kola UNIQA extraligy soupeře z Brna 3:0.Zdroj: Deník/Daniel Seifert

K zápasu se vyjádřili také hosté z Brna. „Karlovarsko bylo lepší, ale působilo na mě trošku unaveným dojmem. Škoda, že jsme toho nevyužili,“ posteskl si asistent trenéra Brňanů Ján Namešanský. „Od nás to byl statečný výkon. Karlovarsko bylo trochu ospalé a asi jsme toho měli více využít. Škoda, že jsme nevyhráli aspoň jeden set, ale od našich mladých hráčů to byl jinak dobrý výkon,“ pochvaloval si kapitán brněnského mužstva Michal Hrazdira.

VK ČEZ Karlovarsko - Volejbal Brno 3:0

Výsledky jednotlivých setů: 25:22, 25:21, 25:21. Rozhodčí: Dušek, Marschner. Útoky: 34:27. Esa: 6:6. Bloky: 8:9. Délka utkání: 1 hodina a 21 minut. Diváci: 455. Hala: Hala míčových sportů, Karlovy Vary. Sestava VK ČEZ Karlovarsko: Juhkami, Patočka, Sasak, Ihnát, Weir, Keemink, libera Pfeffer, Kočka. Střídali: Kasan, Lamanec, Pastrňák, Duspiva, Wiese. Trenér: Jiří Novák. Sestava Volejbalu Brno: Drahoňovský, Bukáček, Kočvara, Zmrhal, Crins, Toman, libero Kop. Střídali: Janečka, Kovalchuk. Trenér: Ondřej Marek.

TIPSPORT extraliga, 29. kolo: HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary (na snímku hokejisté v tmavých dresech) 4:2.
Dvě třetiny nebyly nic moc, v závěru si to Třinec už pohlídal, procedil Redlich