Rovných třicet drahých kovů si z Prahy odvezli borci v dresech Triatletu. Nejúspěšnějšími z nich byli dorostenec Filip Sochůrek a junior Daniel Havel, oba získali po třech zlatých a oba v bězích na 60 a 200 metrů a v dálce.

Dva tituly vybojoval mladší žák Jan Prokop, který ke zlatu z šedesátky a dálky přidal ještě bronz z běhu na 150 metrů, a dvě zlaté, z běhů na 60 a 200 metrů, přidala jeho sestra Lucie.

Na bednu si došli i dorostenec Štěpán Tůma, který ke zlatu z osmistovky přidal stříbro z běhu na 200 metrů v novém osobním rekordu 24,73, a výtečně si vedla i žákyně Eliška Markofová, když ve skvělém osobním rekordu 9,67 vyhrála 60 m překážek a v kouli skončila v osobním rekordu 10,28 jen těsně druhá.

Velmi dobré výkony oceněné medailemi, často za hranicí svého dosavadního maxima, předvedli i další závodníci Triatletu: Anežka Pancová, Kristínka Nová, Tereza Košíková, Kateřina Dvořáková, Matěj Velič, Šárka Švejdarová, Adéla Jírová, Eliška Vébrová, Adéla Chramcová, Eliška Hozáková, Kuba Juráš, Markéta Pancová a Matěj Štatský.

A mohlo těch medailí být víc, kdyby v tomto období tradiční virózy a jiné neduhy nezabránily v cestě do Prahy Davidu Novotnému, Elišce Plávkové, Daniele Krýslové, Míše Patočkové, Adéle Bronišové a Janě Slachové.

Tři medaile, a všechny zlaté, přibyly i do sbírky karlovarského SC Startu. Zasloužili se o ně Tymlová v kouli juniorek, Sommer v dálce mužů a Litavský v kouli juniorů. Odchovanec ŠAKu Chodov Litavský je také první, kdo má zajištěný start na halovém mistrovství republiky, neboť je v kouli mistrem ČR. Z triatleťáků mají největší šanci probojovat se na republikový šampionát Sochůrek, Markofová, Tůma a Chramcová.