Adam Kavan společně se svým trenérem Milošem Černým řádně vyplenili lovosické mistrovství České republiky v kickboxu. Po dva víkendové dny bylo k vidění na nejobsazenějším kickboxerském svátku v Lovosicích bezmála tři sta zápasů. Jako první zasáhl do bojů o mistrovské tituly trenér Miloš Černý, který povinně vybojoval dvě zlaté medaile.

Nejdříve triumfoval v lightkontaktu v kategorii mužů do pětatřiceti let, do 84 kilogramů a další posléze přidal v kategorii mužů nad pětatřicet let. Neztratil se však ani Adam Kavan. Ten nastupoval v lightkontaktu v kategorii juniorů do 84 kilogramů, kde potvrdil své kvality a pro chodovský klub tak přidal třetí titul mistra České republiky. Čtvrtý pak přidal v nové disciplíně kicklightu v kategorii juniorů do 84 kg.

Tato disciplína pak byla osudná pro Adamova bratra Vencu Kavana. „Venca bohužel začínal zápasit nejdříve v kicklightu, kde jsou povoleny kopy do nohou. Po vítězném prvním zápase absolvoval těžký zápas v semifinále starších žáků se specialistou na tuto disciplínu a pro zranění nohy nedoboxoval a skončil na bronzovém stupínku," smutnil trenér Miloš Černý a hned dodal: „Zranění stehenního svalu bylo natolik bolestivé, že nemohl nastoupit ani později k zápasům v lightkontaktu, kde letos nenašel přemožitele ani na jednom turnaji včetně těch zahraničních. Pro nás to tak bylo velké zklamání, jelikož by určitě dosáhl na nejvyšší umístění."