Karlovarští Žraloci zkrotili pardubické Mustangy

Pardubice – První úkol splněn. Ve druhém dvoukole sledge hokejové ligy si připsali karlovarští Sharks na své konto hodně důležitou výhru 2:1 nad týmem Pardubic.

9.10.2012

Do sestavy karlovarského týmu se po menší odmlce, zaviněné nemocí, vrátil kapitán Jiří Berger a hned ho byl plný led. On byl totiž jedním ze strůjců důležitého vítězství, když jednu branku vstřelil a na druhou pak přihrál.

Od úvodních minut se hrál na zimním stadionu v Pardubicích zajímavý sledge hokej. Hra se totiž přelévala z jedné strany na druhou. Jako první ohrozili branku domácích hosté, když musel vytasit výtečný zákrok proti střelecké navštívence Jiřího Bergera gólman Pardubic Boček.

Pardubičtí Mustangové sice poté svého soka ze západu Čech napadali již při rozehrávce, ale většinou to byli Žraloci, kteří využívali rychlých brejků k ohrožení branky domácích. V jednom z nich pelášil sám na pardubického brankáře Michal Geier, ale jeho jedovatou střelu stačil Boček uklidit do bezpečí. Poté se Pardubičáci snažili, co to šlo, ale pozorná obrana Karlových Varů jim toho moc nedovolila. Ve 12. minutě rozjásal Karlovaráky úspěšnou ranou po parádním pasu z hole Švece Jiří Berger. Po inkasované brance si domácí Mustangové vytvořili tlak, ale tým Sharks ho ustál a do kabin si nesl jednobrankový náskok.

Ve druhé třetině pokračovaly Pardubice v nastaveném trendu, ale dobře fungující karlovarská obrana v čele s gólmanem Machem všechny šance pokryla. A naopak tým z lázní přidal druhou branku, o kterou se zasloužil ve 27. minutě po souhře s Bergerem Michal Geier. Náskok hostů mohl navýšit na tři branky ve 37. minutě karlovarský Miroslav Hrbek, který pelášil osamocený na branku Pardubic, ale bez brankového efektu. Poté se potvrdilo pořekadlo nedáš, dostaneš. Ve 39. minutě se totiž zapsal do střelecké listiny Pardubičák Pavel Kubeš. Mustangové se poté vrhli do útoku s vidinou vyrovnání, ale Karlovaráci si závěr duelu pohlídali, a do tabulky si tak připsali cenné vítězství.

Pardubice – Sharks 1:2
Branky a nahrávky: 39. P. Kubeš – 12. J. Berger (Švec), 27. Geier (J. Berger). Třetiny: 0:1, 0:1, 1:0.
SHK Pardubice: Boček – P. Kubeš, Kvoch, V. Buhr, Štěpják, Michalec, J. Kubeš, Chudomský, Horníček, Hýbner, Motyčka, Kolek, R. Buhr.
SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Berger, Hrbek, Geier, Janko, Lidák, Forgo, Očenášek, Švec, Schneider.

9.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

Rostliny konopí na zahrádce v Karlových Varech.
4

Na zahradě pěstovala marjánku. Ale bylo jí asi více než dost

Obchodní akademie oslavila 80. narozeniny

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.