Vedoucí tým sledge hokejové ligy SKV Sharks Karlovy Vary zamířil o víkendu do Jindřichova Hradce. Tam jej v nedělním dopoledni čekal v rámci třetího kola ligové soutěže souboj s tamními Králi. Na jihu Čech plnili karlovarští sledge hokejisté roli favorita. V první třetině se trápili, ale ve zbylých dvou prokázali něco málo ze svého sledge hokejového umu a domácí výběr to odnesl nepopulární desítkou, když hosté vyhráli utkání v poměru 10:2.

V první třetině se Karlovarákům příliš nedařilo, a to zejména v proměňování brankových příležitostí. Až 8. minuta se nesla ve znamení karlovarské gólové radosti, a to hned dvakrát. Během 8. minuty si totiž připsal na své konto dva přesné zásahy Jiří Forgo, který tak svému týmu zařídil během necelých třiceti sekund dvoubrankové vedení.

Ve druhé třetině navýšil náskok na rozdíl tří branek karlovarský útočník Michal Geier. Poté se dočkali branky i domácí borci. V 19. minutě vrátil Jihočechy zpět do hry přesnou ranou Jiří Rumplík. Ve 21. minutě však navrátil tříbrankové vedení na stranu Karlovaráků kapitán Jiří Berger. Pro domácí výběr bylo však ještě hůře. Ve 22. minutě si totiž připsal na své konto hattrickovou střelu karlovarský šutér Jiří Forgo, který si brankovou radost, která byla v jeho podání již čtvrtou, zopakoval ve 26. minutě.

I v závěrečné třetině byli naladěni karlovarští hráči na střelecké vlně. Ve 35. minutě se postaral o sedmý gól Žraloků Michal Geier. O minutku později navýšil rozdíl na hrozivých sedm branek ve prospěch hráčů z města minerálních pramenů přesnou ranou střelecky disponovaný Jiří Berger. Střelecký sledge hokejový galakoncert i nadále na jihočeském ledě pokračoval. Ve 38. minutě se zapsal do střelecké listiny Ludvík Janko a desátou branku Karlovaráků měl na svědomí Michal Geier, který si tak na své konto připsal hattrickovou střelu. Vše pak uzavřeli poslední brankou zajímavého utkání domácí sledge hokejisté, za něž si připsal přesný zásah Zdeněk Klíma, který tak trochu zmírnil porážku svého týmu.

České Budějovice – Sharks 2:10
Branky: 19. Rumplík, 43. Klíma – 8. Forgo, 8. Forgo, 18. Geier, 21. Berger, 22. Forgo, 26. Forgo, 35. Geier, 36. Berger, 38. Janko, 39. Geier. Třetiny: 0:2, 1:4, 1:4.