Přestože k nim Karlovarští neodjížděli v právě nejsilnější sestavě, doufali aspoň v jedno vítězství. To se jim ale nepovedlo ani v Litoměřicích, a už vůbec ne v Teplicích, takže se domů vrátili s prázdnou.

Slavoj Litoměřice B 79
Thermia K. Vary      63
Body Thermie: Slabý 12, Fuksa 10, Dufek 8, Švarc a Jindra po 7, Polák 6, Horejš a Hála po 4, Švarc a Kocelský po 2, 1; dále hrál Rychnavský. Po čtvrtinách: 2:12, 48:31, 63:44.

BK Teplice              81
Thermia K. Vary    64
Body Thermie: Dufek 27, Polák 16, Švarc 6, Fuksa a Horejš po 5, Slabý a Rychnavský po 2, Hála 1; dále hráli Hanzlík, Švarc a Kocelský. Po čtvrtinách: 23:14, 46:23, 61:38. 

Zajímavé přitom bylo, že v obou utkáních měla Thermie po změně stran navrch. „Jak v sobotu, tak v neděli se ze šaten na palubovku vrátil jiný tým. Kluci přitlačili v obraně, v útoku začal míč kolovat mezi více hráči a hned to bylo vidět. Druhé poločasy jsme vyhráli, v Litoměřicích o bod, a v Teplicích dokonce o šest, ale na výhru v celém utkání to samozřejmě nestačilo," vrací se k víkendovým zápasům trenér Thermie Šnobl. Kromě „zázračné" proměny svých svěřenců vidí ještě jedno pozitivum: „Vzhledem k vývoji hry dostali v obou střetnutích prostor na palubovce úplně všichni hráči, a příležitost sbírat cenné zkušenosti tak dostali i ti, kteří by za jiných okolností jen zahřívali lavičku."