A zdaleka tam nebyli jen do počtu. „Mostecký Christmas Cup nabývá každým rokem na síle, a to nejenom co do počtu startujících, ale i jejich kvality, a stává se tak jedním z nejvýznamnějších turnajů u nás. Pro naše závodníky je to už tradičně taková milá tečka za sezonou, o to příjemnější, čím je naše účast úspěšnější,“ vysvětlil, čím láká kickboxery z lázní do Mostu, šéftrenér drahovického Sportcentra bojových sportů Rudolf Stránský.

Karlovarští nezklamali ani tentokrát a Karate klub Karlovy Vary opět patřil počtem vybojovaných medailí k nejúspěšnějším týmům turnaje. Hvězdou výpravy byl svěřenec trenéra Pochyly Kamo Michajelian, který získal dvě stříbrné, první v semi kontaktu a druhou v light kontaktu do 57 kg. „Stříbro vybojovali i jeden z nejlepších bojovníků našeho týmu Pavel Končil mezi muži do 79 kg a svěřenkyně trenérky Takáčové Veronika Krausová mezi ženami nad 70 kg a medailovou kolekci doplnil bronzem ve váze do 74 kg Jiří Kubát,“ vypočítal úspěchy Rudolf Stránský.

V Mostě se dařilo i mladým, kteří v kategoriích žactva vybojovali tři medaile. Druhá místa obsadili Ríša Stránský ve váze do 42 a Dominik Popelka ve váze nad 47 kg a bronz Krejčí ve váze do 28 kg.