Jako jediní totiž ještě neztratili ani bod a nic na tom nezměnil ani šlágr osmého kola, ve kterém Karlovaráci přivítali v lázních kladenské Kanonýry.

Ti si totiž nakonec odvezli devítibrankový příděl. „Koncentrovaný a zodpovědný výkon celého týmu od první do poslední minuty zápasu,“ pochvaloval si po osmém vítězství v řadě za sebou karlovarský trenér Petr Pánek.

A měl k tomu řádný důvod. Již v první dvacetiminutovce si jeho výběr vystřílel dvoubrankový náskok, který si postupně převedl až do závěrečné třetiny, ve které poté soupeře z Kladna zničili dalšími pěti góly.

„Teď už jen udržet laťku takhle vysoko,“ narážel Pánek na pondělní duel s Chomutovem, ve kterém byl v sázce florbalový trůn (pozn. red. skončilo po uzávěrce).

Zdroj: Youtube

FB Hurrican KV – Kanonýři Kladno 9:3 (2:0, 2:2. 5:1) Branky: 1. Matěj Korbel, 16. Michal Klápa, 23. , 39. a 44. Michal Strachota, 41. Daniel Nicklas, 45. Filip Chmelíček, 59. Jan Zavadil, 60. Jakub Pecha – 21. a 39. Filip Ullmann, 45. Matěj Stůj

VK ČEZ Karlovarsko se veze na vítězné vlně, počtvrté vyhrálo.