KHL rozehraje finále
Karlovarský kraj – Včera měla Karlovarská hokejová liga, tedy KHL, na programu první souboj o třetí místo. Na zimním stadionu v Mariánských Lázních se v něm střetly týmy Falkons a Toužim. Dnes se pak rozehraje v tréninkové hale KV Areny první finále skupiny B, které začne v 19.15 hodin a poměří v něm své síly Proemotion a Vodáci. Ve středu 12. března se pak bude bojovat hned na dvou frontách, a to jak v Karlových Varech, tak i v Mariánských Lázních. V Karlových Varech se odehraje druhé finále, a to skupiny A, ve kterém proti sobě nastoupí od 20.00 hodin přímo v KV Areně týmy Takrapy a Karla IV., což slibuje velmi kvalitní podívanou. Ve stejný den, ale od 19.15 hodin naskočí na mariánskolázeňský led týmy Vegi Trans a Stelly, které budou usilovat o bronz. Finálové či bronzové odvety se všechny shodně odehrají v sobotu 15. března na zimním stadionu v Mariánských Lázních. Vše odstartuje v 11.00 hodin a předpokládaný čas zakončení, které se ponese v duchu slavnostním, bude na programu v 18.15 hodin.

Dorostence čekají v play-off Piráti
K. Vary – Play-off MHL už je v plném proudu a svého soupeře už znají i starší dorostenci HC Energie. Obhájci titulu v osmifinále poměří síly s Chomutovem. Svěřenci trenéra Eismanna hráli s Piráty letos čtyřikrát a dokázali vyhrát jen jeden duel. Jestli se jim povede ve vyřazovacích bojích lépe, ukáže čas. První utkání play-off čeká energetiky v úterý, kdy se představí na ledě soupeře. Ve čtvrtek od 18:00 poté sehrají v KV Areně druhý zápas. Série se hraje na tři vítězná utkání.

Loket v přípravě padl
Karlovarský kraj – V dalším přípravném utkání před startem jarní části krajské I. B třídy hráči loketského FK neuspěli. Tentokrát totiž museli vyseknout poklonu nejdeckému béčku, se kterým nakonec prohráli překvapivě vysoko 2:8. Nejdek B si tak na své konto připsal další cenný skalp týmu z krajské soutěže.
Nejdek B – Loket 8:2
Hattrickem se blýskl v dresu vítěze hrající trenér Michal Halapej. Po jedné brance Nejdečanů pak přidali Jan Vašek, Lukáš Němec, Tomáš Sojka, Robert Haas a Petr Šlapa. Za Loket pak zmírnili porážku přesnými zásahy Robert Faber a Marián Kolesnáč junior.

Hroznětín pokořil jedenáctku Kolové
Hroznětín – Po triumfu na vojkovickém fotbalovém poháru, kde hráči Olympie Hroznětín brali premiérové prvenství, přidali v rámci zimní přípravy další výhru. Tentokrát si poradili s týmem kolovského Ajaxu, který pokořili v poměru 3:1. Dvakrát se v dresu Hroznětína brankově radoval Tomáš Koch a jednou Jan Michlík. Za Kolovou pak obstaral čestný úspěch Lubomír Nekoranec.