CSKA hostí plzeňské Litice
Karlovy Vary – Úvodní kolo a hned derby. I takto by se dal popsat start I. národní hokejbalové ligy. Hráči karlovarského CSKA se poperou o body s rivalem Plzně, přesněji s Liticemi. Utkání začíná na hřišti v Bohaticích v neděli hodinu před polednem.
Tým CSKA se na další sezonu připravoval již déle než měsíc. „Musíme brát ohled na to, že kluci chodí do práce, takže se všichni připravovali během léta individuálně a až poslední měsíc jsme chodili společně trénovat na hřiště," říká před prvním zápasem útočník Jan Průša.
Karlovarský tým si před novým ročníkem určil jasný cíl. „Chceme se probojovat do play-off. Jiný úkol si ani dát nemůžeme. Myšlenka, že bychom bojovali o záchranu, je pro nás nepředstavitelná. Z toho pramení i úkol pro nedělní utkání. Musíme vybojovat tři body," dodává Jan Průša.

Startuje nohejbalové play-off
Karlovy Vary - Extraligoví nohejbalisté SK Liapor Witte se v sobotu od 14:30 hodin představí na kurtech Spartaku Čelákovice a vstoupí tak do semifinále play-off. Karlovaráci mají Spartaku co vracet. V minulé sezoně totiž prohráli s tímto soupeřem v boji o bronzové medaile.
Navíc nohejbalistům Liaporu se nepovedly turnaje mistrovství republiky ve dvojicích a trojicích a chtějí si tak spravit chuť.

Do KV Areny přijede Chimik Voskresensk
Karlovy Vary – Po gólové přestřelce s Atlantem Mitišči si to Vlčí smečka HC Energie rozdá dnes od 18 hodin s Chimikem Voskresensk. Trenér Tomáš Mariška věří, že se hráči z prvního utkání poučí. „Udělali jsme mnoho chyb a ty se nesmí opakovat. Doufám, že kluci pochopili, že takto hrát nemohou, jinak nemají šanci uspět. Každopádně naším cílem v utkání s Chimikem je uhrát plný počet bodů,"říká před druhým kolem MHL kouč Mariška.

Karlovarští Warriors pořádají nábor
Karlovy Vary – Klub amerického fotbalu Warriors pořádá nábory, které se konají pouze jednou za rok.
Termíny náborů jsou po celé září vždy v úterý a čtvrtek od 17 – 18:30 hodin na stadionu SC Start v Karlových Varech – Tuhnicích. Klub do svých řad přijímá pouze uchazeče starší sedmnácti let.

SK Bohemia Karlovy Vary lanaří do svých řad amatérské hokejisty
Karlovy Vary – Letošní, již patnáctou sezonu zahájí amatérští hokejisté SK Bohemia Karlovy Vary v tréninkové hale KV Areny první říjnový čtvrtek. Osvědčený hrací čas zůstává zachován od 20:15 hodin. Aktivní hráči jsou různých věkových kategorií. Nejmladšímu je 16 let a nejstarší hrající bude v letošní sezoně slavit neuvěřitelných 70 let. Tým prochází částečnou obměnou, a tak se můžou případní zájemci o uvolněná místa v amatérském hokejovém týmu ucházet u vedoucího klubu Vladimíra Malého na vladimir_maly@seznam.cz. Na volná místa jsou pouze dvě podmínky. Odpovídající zdravotní stav a vlastní hokejová výstroj.

Na motoshow v Bochově chtějí pořadatelé přilákat stovky diváků
Bochov – O pohár starosty města Bochov. Takto se jmenuje závod kaskadérů na motorkách a čtyřkolkách, která se chystá na sobotu 6. září na bochovském náměstí. „Uvidíte jízdu na silných strojích po zadním kole, jízdu po předním kole, pálení pneumatik a další atrakce. Diváci pak uvidí Living ramp – Skok čtyřkolky přes rampu, kterou drží chlap. Budou k vidění hodně bláznivé kousky na čtyřkolkách a překvapení jak na náměstí, tak večer po vyhlášení v kulturním domě," říká hlavní pořadatel Honza Kruták. Program akce: od 9:00 do 13:00 zápis jezdců a tréninky, 14:00 start závodu, 16:00 Po závodě možnost prohlédnout si stroje a popovídat s jezdci, 17:00 exhibice, volné jízdy jednotlivců, 20:00 Vyhlášení vítězů v bochovském kulturním domě, 21:00 Koncert (zahrají Pororoca, Maet Mincer – SBI , Apryl). Vstupné na závod a celou akci na náměstí je zdarma. Vstupné na vyhlášení a koncert je 80,- Kč. Celou akcí nás bude provádět Veronika Zajdl. Další informace k závodům jsou na www.stuntkv.cz.