I letos se fandové špičkového trialu mají na co těšit. Do Bochova totiž zamíří kompletní česká elita v čele s trialovým králem, tedy několikanásobným mistrem ČR Martinem Křoustkem, talentovaným mladíčkem Davidem Fabiánem, který sbírá cenné vavříny v zahraničí, nebo Martinem Matějíčkem, úřadujícím mistrem ČR.

Dolní Rychnov (v modrém) usiloval v I. B třídě o záchranu, nakonec se však radoval z postupu do I. A třídy, z jedenácté příčky.
Postupový bizár v kraji: Hraješ o padáka, ale nakonec slavíš postup

Ale to, není vše. Zastoupení budou mít na Bochovských šlapačkách i dámy, jmenovitě trialová naděje Denisa Pecháčková, která se může pochlubit titulem mistryně světa v kategorii TR2. Mezinárodní punc dodají bochovským závodům trialisté z Německa či daleké Austrálie. Tradičně budou zdolávat trialisté deset náročných úseků, které přichystal pro závodníky pořádající klub Trial Team Bochov.

Whirl Wind Girl bude jednou z favoritek hlavního dostihu.
Dostihy: V neděli dostanou v lázních hlavní slovo klisny

Druhý podnik MČR jednotlivců, který je rozdělen do pěti výkonnostních kategorií, odstartuje prvním kolem pod taktovkou bratrů Petra a Josefa Roštejnských v sobotu v 11.00 hodin na bochovském náměstí. A start bude slavnostní, jelikož Petr Roštejnský, oslaví v sobotu životní jubileum, padesát let. Druhé kolo pak přijde na pořad o den později, tedy v neděli, kdy bude start v 10.00 hodin.