„Již s předstihem jsme spustili přihlášky na náš kurz, který bude probíhat hned ve dvou blocích, dopoledním od 10.00 do 12.30 a odpoledním od 14.30 do 17 hodin v Badminton aréně v areálu Gejzírparku,“ poukázala místopředsedkyně karlovarského svazu Petra Josefiková na místo, kde se premiérově kurz odehraje.

„Rádi bychom uvítali, kdyby oba bloky absolvovali titíž zájemci, aby naplno okusili badminton, když kapacita je čtyřiadvacet účastníků,“ upřesnila Josefiková. Cena kurzu čítá pouhých dvě stě korun a zájemci mají možnost zapůjčení badmintonového vybavení.

„Během kurzu se zájemci naučí základní údery, držení a práci s raketou, správný pohyb na kurtu či badmintonové vychytávky,“ odtajnila náplň kurzu Josefikova a k tomu připojila: „Nabyté dovednosti pak účastníci kurzu mohou zúročit hned za týden na badmintonovém turnaji pro veřejnost, který proběhne rovněž v Badminton aréně v sobotu 21.9. Budou se hrát všechny disciplíny, tj. dvouhra, čtyřhra, mix. Zájemci se mohou samozřejmě přihlásit pouze do té disciplíny, kterou chtějí hrát. Pro všechny medailisty budou připraveny ceny a medaile. Turnaj je určen i pro neregistrované hráče, kteří ale budou hrát v jiné kategorii než veřejnost.“

Přihlášky a potřebné informace zájemcům podá nejen ke kurzu, ale také k chystanému turnaji Petra Josefiková na tel. čísle: 602 182 342 nebo mailu: info@kabas.cz.