Šest přijelo z Lesova, čtyři reprezentovali Lokomotivu Karlovy Vary, po dvou bylo z Chebu a karlovarského TCG a po jednom z Merklína a Sokolova. Hrálo se nejprve ve čtyřech skupinách každý s každým a následně byl podle umístění ve skupinách sestaven vyřazovací pavouk.

Pro celkové vítězství si nakonec, možná překvapivě, došla Lesčinská z Lesova, když ve finále porazila chebského Kroupu 6:3. V semifinále porazil Kroupa lesovského Bureše 6:3 a Lesčinská svého oddílového kolegu z Lesova Stehlíka 6:2.

„Tenis, který byl v nafukovací tuhnické hale k vidění, měl s ohledem na věk účastníků zejména v závěrečných kolech turnaje výbornou úroveň. Na všech byla vidět velká touha po vítězství, mrňousové se nebáli postavit i větším a starším soupeřům a slzičky, které občas uronili ti, kteří neuspěli, utírali rodiče se slovy: Neplač, příště už vyhraješ!“ přiblížil atmosféru turnaje Jaroslav Kolář z pořádajícího tuhnického klubu.

Turnaj, který se odehrál v nafukovací hale TK Lokomotiva v Tuhnicích, pořádal Krajský tenisový svaz a na místě jej řídili Andrej Fuksa s Václavem Kroupou.