Na šampionátu, který se konal o víkendu v Benátkách nad Jizerou, reprezentovali Karlovarsko hráčky Slovanu Jana Panochová a Kateryna Vatashchuk a Ondra Marek z Jiskry Nejdek. V konkurenci 60 hráčů a hráček se nejlépe dařilo právě Katce, která obsadila dvě 3. místa. V mixu s plzeňským Radkem Pistulkou a v deblu s Milovou z Českého Krumlova.

Panochová v párových disciplínách neprošla do osmičky, v deblu s Legátovou z Doubravky i v mixu s Dokládalem z Mostu skončili vždy na 9.-16. místě. Ondra Marek na svůj věk nedopadl nejhůř, v deblu skončili s Martinem Kuralem před branami finálové osmičky na 9.-16. místě. O dva roky mladší Ondra může v této kategorii startovat ještě na dvou šampionátech, děvčata v příštím roce přejdou do U15.

O víkendu hráli badminton i dospělí. Na turnaji Grand prix ČR kategorie C v Táboře obsadil David Ježek v dresu Jiskry Nejdek v singlu 12. místo a v deblu skončili s Tomášem Krajčou z Proseka na 5.-8. místě, když v boji o semifinále prohráli s Danem Nigrínem a Petrem Fišerem ze Spojů Praha 18:21, 21:17, 18:21.

Další Nejdečáci Stanislav Newiak s Mirkou Růžičkovou si zajeli na 3. ročník turnaje Brombachsee pokal do Pleinfeldu nedaleko Norimberka. Mezi dvacítkou mixů obsadili 5. místo, když ve čtvrtfinále podlehli německému páru Waffler, Lisselová (Freystadt, Bamberg) velmi těsně ve třech setech 18:21, 22:20 a 19:21.