Mezi půl stem hráčů a hráček z Německa, Rakouska a českého Kladna tu Karlovarsko reprezentovali Jana Panochová ze Slovanu Karlovy Vary a Stanislav Newiak z Jiskry Nejdek. Domů si přivezli tři medaile - zlato, stříbro a bronz.

V zahajovací disciplíně, smíšené čtyřhře vybojovali Panochová s Newiakem 5. - 6. místo, když v boji o semifinále podlehli ve třetím setu o pouhé dva míčky domácím Somersovi s Rödgerovou. V dámské čtyřhře nastoupila Panochová s Němkou Tanjou Roblovou a vůbec jim nevadilo, že se ten den viděli poprvé. Po velmi dobré hře dokázali porazit všechny debly, které jim stály v cestě ke zlatu, a Jana si domů odvezla pohár za 1. místo.

S německým partnerem Klausem Pentekerem nastoupil v deblu i Newiak. Došli až do semifinále, kde nestačili na později zlaté bratry Rebhandlovy z Rakouska a po prohře 12:21 a 13:21 skončili na pěkném 3. místě.

Panochové se pak dařilo i v nedělním singlu. Probila se až do finále, kde po velké třísetové bitvě podlehla 19:21, 21:19 a 19:21 své deblové spoluhráčce Roblové.