Ani dobrý výkon Karlovaraček však body nepřinesl. Ve stejném duchu se neslo i nedělní utkání s Trutnovem.

Výsledkový servis

BK Lokomotiva Karlovy Vary 61
Sokol Hradec Králové 86

„Zápas proti favoritovi celé soutěže pro nás nezačal vůbec dobře a za stavu 2:19 to vypadalo na velký debakl. Pak jsme ale zlepšili pohyb a obranu a naše hra hned vypadala lépe. Druhý poločas byl z naší strany hodně povedený a hráli jsme s favoritem vyrovnaných dvacet minut,“ poohlédl se zpátky za sobotním duelem karlovarský trenér Ondřej Kádě.

Body a sestava BK Loko: Ondráčková 27, Rintová 18, Klečková 8, Paduová 5, Krčková 2, Růžková 1, Caháková a Jenšíková 0. Poločas: 24:46.

BK Lokomotiva Karlovy Vary 56
Kara Trutnov 72

„S Trutnovem jsme chtěli navázat na dobrý výkon ze soboty, což se nám dlouho dařilo. Soupeře jsme na začátku přehrávali. Ovšem před poločasovou přestávkou změnili hosté obranu a my jsme jen těžko hledali recept na její překonávání, a když už jsme jej našli, trápili jsme se při zakončení. Soupeř byl fyzicky vyspělejší, čehož využil a utkání otočil. Utkání bylo po většinu času vyrovnané a konečný rozdíl je pro nás až moc krutý. Děkujeme divákům, kteří se v hale sešli v hojném počtu, za podporu a povzbuzování,“ chválil si podporu karlovarského družstva Kádě.

„Basketbalová extraliga pokračuje za čtrnáct dní dalšími zápasy. Každým zápasem se naše výkony lepší, a pokud budeme v tomto trendu pokračovat, můžeme věřit, že se brzy dočkáme vítězství,“ věří karlovarský trenér Ondřej Kádě.

Body a sestava BK Loko: Rintová 30, Ondráčková 11, Klečková 7, Paduová 6, Krčková 2, Jenšíková, Caháková, Růžková, Legdanová, Suchanová a Náglová 0. Poločas: 34:31.