Na 14. Benátecký pohár se vydali Jan Klimaj, David Ježek a Michal Bernášek. V konkurenci 80 hráčů a hráček se ale do vrchních pater výsledkových listin neprodrali. V mixu startoval Ježek s Petrou Munzarovou ze Spojů Praha a vypadli hned v 1. kole.

„Skála se Sahánkovou byli neprůstřelní, dali nám to 10:21 a 14:21. Byl to ale náš první společný pokus, příště to bude určitě lepší,“ řekl po utkání David Ježek.

Největší úspěch vybojoval v Benátkách Klimaj, když v předkole ve dvou setech přehrál Pikla z Chemičky Ústí, ale jeho cestu dál utnul už v 1. kole liberecký Šída, kterému nejdecký hráč podlehl ve třech setech 16:21, 21:14 a 17:21.

Ježek dopadl hůř, skončil už v předkole na raketě královéhradeckého Chmelaře, kterému podlehl ve 3. setu 18:21.

Bernášek, který se přihlásil pouze do debla, čekal na svou šanci až do půl sedmé večer. Spolu s Ježkem vypadli v boji o postup do 2. kola, když nestačili na Hohenbergera (Sokol Č. Budějovice) a po těsné porážce 20:22 a 17:21 pro ně turnaj skončil.

O něco lépe si v deblu vedli Klimaj s Tomášem Krajčou z Proseka, když přes rodinný pár otce a syna Gregorových z Astry Praha prošli do 2. kola. Tam ale nestačili na Vitveru (Chem. Ústí) s Horáčkem (Sokol Dobruška), kterým podlehli 9:21 a 5:21.