Osm bodů. Tolik jich dohromady vybojovaly karlovarské týmy ve dvanáctém dvojzápase divizní futsalové divize. Nováček soutěže Sausfork Otovice si na své konto připsal dva body za dva nerozhodné výsledky. O poznání lépe si pak vedli karlovarští Draci, kteří vybojovali v hale basketbalové Lokomotivy dvě vítězství.

Otovicím tak patří aktuálně desátá příčka, zatímco Draci se vyhoupli v průběžné tabulce na čtvrtou příčku.

Draci – Remi 9:4

Hosty poslal do vedení ve 4. minutě přesnou ranou Rout. Ještě v téže minutě však srovnal ukazatel skóre vyrovnávací brankou Karlovarák Hrubý, který ve 12. minutě svou druhou brankou poslal Draky do vedení. O čtyři minutky bylo opět srovnáno, když se do střelecké listiny zapsal opět Rout. V 17. minutě navrátil vedení Drakům po spolupráci s Tichotou Geňo. Ve 22. minutě pak stanovil poločasové skóre po příhře Geňa Schveiner.

Po změně stran si pak připsal během dvou minut na své konto další dva zářezy karlovarský Geňo, který tak upravil ukazatel skóre na rozdíl čtyř branek. Ve 36. minutě hosté snížili brankou ze sálovek Rozmary, ale Draky, kteří hráli ve velké pohobě, to z míry nevyvedlo. Ba naopak. V závěru se ještě třikrát radovali ze vstřelené branky.

Branky: 4. , 12. a 39. Hrubý, 17. , 34. , 35. a 50. Geňo, 22. Schveiner, 43. Oslovič – 4. a 16. Rout, 36. Rozmara, 42. Lédl. Poločas: 4:2. Rozhodčí: Novotný, Henych. ŽK: 0:1. Diváci: 20.

Draci – Indoss B 6:5

Ve vyrovnaném utkání se první ze vstřelené branky radovali Draci, za které skóroval po příhře Hrubého v 18. minutě Geňo. Geňo pak po samostatné akci zvýšil vedení svého týmu ve 22. minutě na dvě branky. Pak se brankové radosti dočkali i hráči z Plzně, a to hned dvakrát. Nejdříve se po individuální akci zapsal do střelecké listiny Vašák, a ještě v téže minutě srovnal ukazatel skóre Nádraský.

Ve 35. minutě šla pak rezerva Indossu do vedení, když přesně zamířil Lukes. Ve 42. minutě pak Draci dvěma góly opět otočili ukazatel skóre ve svůj prospěch, když vyrovnání zařídil Hrubý, a následné vedení zařídil přesnou ranou Oslovič. Na to ještě dokázali hosté brankově odpovědět, když ve 44. minutě zařídil vyrovnání svou druhou brankou v utkání Nádraský. Z toho se však rezerva Indossu radovala pouhé tři minutky. Ve 48. minutě totiž brankově zužitkoval spolupráci s Hrubým Geňo, který tak opět navrátil Drakům jednogólové vedení. To pak v samém závěru navýšil na dvě branky karlovarský Oslovič. Hráči z Plzně však bojovali do závěrečných vteřin, a to se jim vyplatilo. V 50. minutě totiž podtrhl účet duelu plzeňský Kopp. Na víc však už Indossu B čas nezbyl.

Branky: 18. , 22. a 48. Geňo, 42. Hrubý, 42. a 50. Oslovič – 27. Vašák, 27. a 44. Nádraský, 35. Lukes, 50. Kopp. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Henych, Novotný. Bez karet. Diváci: 30. Draci: Michal Kolesnáč – Marián Kolesnáč, Oslovič, Schveiner, Tichota – Hrubý, Geňo, Škarda, Chlup.

Sausfork – Remi 6:6

První duel načali Otovičáci velmi dobře, když během prvních osmi minut dvakrát skórovali. Jmenovitě se dvakrát zapsal do střelecké listiny kapitán Otovic Michal Šiška. Vedení Sausforku pak zvýšil v 11. minutě Kaňok, který tím zakončil i první poločas. I po obránce stran byly Otovice střelecky naladěny. Ve 26. minutě a ještě o minutky později skóroval otovický Šourek a na hosty by si v tuto dobu nevsadil ani ten nejotrlejší sázkař. Jenže futsalisté Remi dokázali během osmi minut umazat náskok Otovic na rozdíl pouhé branky. Ve 42. minutě sice vstřelil šestou branku Sausforku Otovice Kalán, ale závěr duelu vyšel hostujícímu týmu, který dvěma góly rozhodl o dělbě bodů.

Branky: 4. a 8. Šiška, 11. Kaňok, 26. a 27. Šourek, 42. Kalán – 27. , 28. a 45. Rout, 29. Steidl, 35. a 46. Rozmara. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Novotný, henych. ŽK: 1:4. ČK: 0:1. Diváci: 40.

Sausfork – Indoss B 4:4

Hosty poslal do vedení ve 3. minutě Kopp. Za Otovice vyrovnal v 8. minutě Kaňok, a v 19. minutě Sausfork poslal do vedení přesnou ranou Fassel. Pak hráči Indossu ve 21. minutě vyrovnali a ve 25. minutě je poslal do vedení Vašák. Ve 28. minutě za Otovice vyrovnal po souhře s Fasselem Kalán. Ve 33. minutě opět poslal B tým Indossu do vedení Kopp, ale poslední slovo měli domácí futsalisté, za které v 50. minutě vyrovnal Kaňok.

Branky: 8. a 50. Kaňok, 19. Fassel, 28. Kalán – 3. a 33. Kopp, 21. Lukes, 25. Vašák. Poločas: 2:3. Rozhodčí: Henych, Novotný. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Sausfork Otovice: Shorný (Šidlo) – Šiška, Kalán, Kadlec, Sourek – Fassel, Randa, Kaňok.