V první porazily Přestice, ve druhé pak po dramatické zápletce podlehly Plzni.
Přeštice – Loko KV 42:65
„V dohrávaných utkáních v Přešticích jsme chtěli podat co nejlepší výkon, což se nám po ospalém začátku celkem povedlo. V první čtvrtině jsme si vybudovali mírný náskok, který jsme ovšem v druhé části hry ztratili. Dělali jsme zbytečné chyby, které soupeř dokázal jednoduše trestat. Po změně stran jsme zlepšenou obranou soupeře téměř k ničemu nepustili, vyhráli třetí čtvrtinu o dvacet bodů a zápas v podstatě rozhodli. V utkání se protočilo všech deset hráček,“ hodnotil první utkání karlovarský trenér Ondřej Kádě.
Body a sestava Loko: Gomolová 13, Caháková a Krausová po 12, Legdanová, B. Tomková a Danková po 8, Kolaříková 4, Suchanová, A. Tomková a Klecanová 0. Poločas: 24:28.
Plzeň - Loko KV 56:53 po pr.
„V posledním utkání krajského přeboru jsme chtěli jeho suveréna co nejvíce potrápit. Zpočátku to tak vůbec nevypadalo. Zaspali jsme úvod zápasu a prohrávali 10:0. Mírný náskok si Plzeň udržela až do poločasu. Nám se během třetí čtvrtiny podařilo dotáhnout a zlepšenou a disciplinovanou obranou jsme šli do mírného vedení,“ vysvětloval Kádě.
„Soupeř však změnil obranu a nám dělalo velký problém se prosadit na útočné polovině. Přesto jsme ještě necelé dvě minuty před koncem vedli o pět bodů. Pak se ale projevila naše nezkušenost, vyrobili jsme tři hrubé chyby a soupeř díky tomu vyrovnal. V samotném závěru jsme neproměnili dva trestné hody, a zápas tak dospěl do prodloužení, ve kterém byli Plzeňští šťastnější a vyhráli. Škoda, ale na druhou stranu máme motivaci do dalších zápasů. Chtělo by to takovýchto utkání více, abychom mohli sbírat zkušenosti. Až na pár výpadků jsme odehráli dvě dobrá a bojovná utkání,“ uzavřel karlovarský kouč.
Body a sestava Loko: Caháková 10, Gomolová a Legdanová po 8, Kolaříková 6, Krausová 5, Suchanová, B. Tomková a Danková po 4, A. Tomková a Klecanová po 2. Poločas: 26:19