Jezdilo se na pětadvacet kilometrů dlouhém okruhu kolem městečka proslaveného populárním dálkovým pochodem a cyklistům Karlovarska zacinkaly dvě medaile.

V závodě mladíků do 40 let na čtyři okruhy obsadil Ludvík Killinger v dresu sokolovského Cyklo Teamu Killi v čase 3:19,59 až jedenácté místo. Jako první projel cílem v čase 2:58,38 vítěz kategorie do devětadvaceti let Tomáš Dudek (Kolokrám Svijany) a tři vteřiny za ním vítěz třicátníků Daniel Treml z KC Kooperativa.

V závodě padesátiletých na tři kola skončil Ludvík Killinger starší v čase 2:28,37 celkově pátý a v kategorii M50+ na třetím místě a Radoslav Krummer v dresu Slavie Karlovy Vary nedokončil.

Nejrychlejší čas 2:18,47 zajel Petr Draho(Family Team Hlinsko), který ve spurtu o dvě vteřiny porazil Miroslava Kakače (Cyklosport Kern). V nejstarší věkové skupině nad 70 let, která jela jeden okruh (+ 5 km nájezd od startu a do cíle), vybojoval Zdeněk Makoň z týmu MCB Sokolov v čase 1:09,08 bronz. Triumfoval Petr Vatlach (KOVO Praha, 1:04,42).