Spolu s dalšími chlapci a děvčaty se tu připravují Jana Panochová, Katka a Romana Vatashchukovy a Denisa Antošová ze Slovanu Karlovy Vary a Adam Nesveda s Ondrou Löbelem z Jiskry Nejdek.

Kemp, který se pod názvem Li-Ning International Super Stars camp koná v Mostě od 15. do 22. srpna, je jedním z vůbec největších soustředění badmintonistů v České republice. Šedesátka hráčů a hráček z osmnácti klubů z České republiky, Číny, Polska, Ukrajiny, Ruska, Vietnamu a Slovenska se tady na novou sezonu připravuje na šesti sportovištích.

Tréninky badmintonu probíhají ve sportovní hale Lokomotivy Most a v tělocvičně 8. ZŠ, atletické tréninky na ministadionu 4. ZŠ, k dispozici jsou také bazén v městském Aquadromu, sportovní centrumTornádo a další.

Děti jsou zde v nejlepších rukách, kemp se totiž může pochlubit doslova hvězdným trenérským obsazením.

Hlavním trenérem badmintonu je čínský expert Mao Hong, kterýmáza sebou účast na mnoha světových soutěžích v dresu čínského národního celku a jako trenér se kromě domácího centra v Šanghaji postavil do čela mnoha evropských velkoklubů i národních reprezentací. V současné době je trenérem národního celku Chorvatska, se kterým také po skončení své mise v Mostě odlétá na mistrovství světa do Paříže.

Dalšími trenéry jsou Poláci Tomasz Lipski a bývalý reprezentant své země Cezary Gutowski, Martina Fartágová a Lukáš Kroc z domácího klubu Super Stars Most, atletickou přípravu vede trenér AK Litvínov Petr Flanderka a odrazovou sílu na trampolínách trénují účastníci kempu pod vedením Šárky Mandincové.