Na jeho startu se sešlo 22 trojek z Česka, Slovenska, Maďarska a Francie, lázeňský nohejbal reprezentovaly dvě sestavy.

První trojka, ve které hráli Tomáš Bíbr, Honza Kubát a bratři Matěj a Kuba Medkové, skončila už v základní skupině, když nestačila na pozdější vítěze turnaje z Košic a mistry republiky z Modřic hrající pod hlavičkou Tišnova, a dva body za plichty s trojkami Kroměříže a Prostějova na postup do pavouka nestačily.

Karlovarská B trojka, ve které hrál zkušený čtyřicátník Karel Bláha s Michalem Kokšteinem a Zdeňkem Musilem, si ve skupině celkem snadno poradila s Francouzi (10:4, 10:5) a Českým Brodem (10:3, 10:4) a po remíze 10:5, 7:10 s domácí C trojkou postoupila do čtvrtfinále, kde opět hladce 10:7, 10:7 porazila i domácí A trojku Nezval, Brožek, Vichtora. První porážku utrpěla v semifinále, kde ve třech setech podlehla mistrům světa z Košic bratrům Perunovým s Brutovským 7:10, 10:8, 1:10. V souboji o bronz pak Karlovarští nestačili na další trojku mistrovských Modřic v sestavě Kop, Müller, Skřejpek, hrající pro změnu pod hlavičkou Vyškova.

Konečné pořadí turnaje

1. DPMK Košice (Patrik a Martin Perunové, Brutovský), 2. Sokol Břve A (Makara, Babka, Chytra; ve finále 10:9, 10:4), 3. Vyškov (Kop, Müller, Skřejpek), 4. SK Liapor Witte B (Bláha, Kokštein, Musil), 5. Tišnov (Pelikán, Pospíšil, Topinka), 6. Vsetín B (Novosad, Gebel, Ifka), 7. Vsetín A (Nezval, Brožek, Vichtora), 8. Sokol Břve B (Rezek, Zajíc, Voldřich)

Nejlepším hráčem turnaje se stal na základě hlasování odborníků Richard Makara, který si ze Vsetína odnesl i cenu pro nejsympatičtějšího hráče udělovanou na základě hlasů diváků.