Po výhrách v prvních dvou kolech, doma nad Žatcem a v Děčíně, utrpěli nohejbalisté SK Liapor sérii čtyř porážek. Prohráli postupně doma s Modřicemi, pak na Šacungu a nakonec o prvomájovém víkendu doma s Čelákovicemi a Břvemi. Výsledkem je poněkud nedůstojné postavení karlovarského nohejbalu na 6. příčce extraligové tabulky.

Ukončit sérii porážek by nohejbalisté chtěli už o nadcházejícím víkendu, kdy extraliga po týdenní pauze pokračuje už sedmým kolem a SK Liapor Wite zajíždí do Prahy na hřiště Avie Čakovice.

Následující víkend už je na programu první dvojkolo odvet a v něm už Karlovarští hrají s týmy, se kterými si v úvodu soutěže poradili. V sobotu 23. května nastoupí v Žatci a v neděli hostí Děčín. Nezbývá než věřit, že tyto tři zápasy vrátí karlovarský nohejbal do vyšších pater tabulky, kam podle tradice patří.

Odrazit se ode dna by jistě chtěli i hráči karlovarské rezervy, kteří v doposud odehraných šesti kolech II. ligy získali jediný bod za plichtu s Vřesovou a jsou na poslední příčce tabulky. Lehké to ale mít nebudou, v sobotu 16. května je čeká souboj na hřišti 3. mužstva tabulky v Horažďovicích a týden na to, 23. května, opět na hřišti soupeře proti lídru soutěže Startu VD Plzeň.