Ještě ráno to přitom na kurtech pod Chebským mostem vypadalo, že se turnaj bude muset zrušit, ale nakonec se počasí umoudřilo, přestalo pršet a nohejbalové klání mohlo s hodinovým zpožděním začít. Turnaj určený hráčům nejvýše okresních soutěží se odehrál ve dvou věkových skupinách.

Otevřené klání ´mladíků´, mezi které se přitom přihlásili i někteří šedesátníci, vyhrála trojka ELco Tachov v sestavě Miroslav Klauber, Jan Košťál a Pavel Oktábec, druzí skončili Roman Kročák, Ondra Růžička a Martin Zelenka z Boru. Bronz pak zůstal pod Chebákem zásluhou A trojky Slovanu, která v sestavě Karel Konrád, Josef Lidinský a Vladimír Nedoma neúspěšně obhajovala loňské prvenství.

Turnaj ´stařešinů´ nad 45 let vyhrála trojice, ve které se za poetickým názvem ´U věžičky Kadaň´ ukrývali veteráni doubského nohejbalu v sestavě Vladimír Hlavatý, Karel Tomeš a Julius Vanya, druhý skončil Ostrov v sestavě Franta Živný, Jan Šula a Vladimír Koča a na 3. místě ´Heveři´ v sestavě Vladimír Hudec starší, Vladimír Hudec mladší a Pavel Tvrdý.

Ve finále útěchy Bělohlávci porazili Čopráky.

Že je nohejbal sport vhodný i pro starší pány, předvedla trojka pořádajícího Slovanu Jaroslav Herman a Václavové Patera a Nedoma. Dohromady jim je totiž rovných 190 let – 2 × 61 + 68!!