Čekal je zde sedmihodinový maraton zápasů, ve kterých se přihlášených 12 trojic střetlo nejprve ve třech kvalifikačních skupinách a následně ve vyřazovacích zápasech.

Vítězi turnaje se stali Agon Limani, Adam Ozom a Radim Kubín ze ZŠ Jazyků v Libušině ulici, když v napínavé finálové bitvě porazili trojici ZŠ Truhlářská ve složení Jakub Pajma, František Lulák, Libor Slivčák a Martin Řezáč.

Stejné dvě školy hrály i utkání o 3. místo, a opět byla úspěšnější ´Libušinka´. Trojice Jan Kukačka, Jakub Šubert a Vlasta Kubín porazila ve dvou setech Josefa Matouše, Dominika Pahra, Tomáše Hrona a Milana Svobodu z Truhlářské a brala bronz.

Na závěr turnaje, který měl překvapivě vysokou sportovní úroveň, převzali hráči čtyř nejúspěšnějších družstev poháry, medaile a věcné ceny z rukou prezidenta SK Liapor Witte Vladimíra Hlavatého a Mgr. Bohumila Adamce z odboru školství, mládeže a tělovýchovy Karlovarského krajského úřadu. Ti také poděkovali pedagogům a ředitelům škol, kteří žákům umožnili účast v turnaji.

Konečné pořadí:

1. ZŠ Jazyků C (Limani, Ozom, R. Kubín)
2. ZŠ Truhlářská B (Pajma, Lulák, Slivčák, Řezáč; ve finále 10:9, 10:5)
3. ZŠ Jazyků A (Kukačka, Šubert, V. Kubín)
4. ZŠ Truhlářská A (Matouš, Pahr, Hron, Svoboda)
5. - 12. ZŠ Dalovice A, B a C, ZŠ Poštovní A a B, ZŠ Krušnohorská, ZŠ Komenského, ZŠ Jazyků B.
Turnaj řídili Jan Vanke a Soňa Vrátná.