Nejúspěšnější karlovarská juniorka Petra Myšková startovala na turnaji Světového poháru juniorek ve Varšavě a vedla si skvěle. Ve světové konkurenci vybojovala nádherné 18. místo, a to je její až dosud nejlepší výsledek na turnajích SP.

Karlovarští kordisté se neztratili ani na turnaji Evropského poháru kadetů v Budapešti. Sobotní soutěž děvčat tam moc nevyšla Natálce Ondráčkové, která byla vyřazena už v předkole, daleko lépe si zato vedla Lucka Hornová. V turnaji, kde startovalo 163 závodnic z 15 států, podlehla až v boji o 32. příčku ruské kordistce velmi těsně 12:15 a obsadila 34. místo jako vůbec nejlepší česká reprezentantka v celé soutěži.

Velmi slušně si pak v neděli vedli i karlovarští kadeti. V turnaji, kde startovalo rekordních 227 kadetů z 20 států, se nejlépe dařilo Ondrovi Novotnému, který obsadil 43. příčku, Martin Rubeš skončil 65. a Štěpán Řezníček na 73. místě. Varáci byli i tentokrát nejúspěšnějšími členy naší reprezentace, další nejlepší Čech skončil až na 107. místě.

Sezona se hned v úvodu dostala do vysokých obrátek, o tomto víkendu budou karlovarští kordisté startovat na pohárovém turnaji kadetů a žáků v Praze a Petra Myšková s Adamem Klsákem jedou na turnaj Světového poháru do Bratislavy.