„Nemůžeme říci, že by vyšlo vše zcela dle našich představ, ale jsem přesvědčen o výsledcích na hranici možností klubu založeném na práci neplacených dobrovolníků,“ připustil kouč Josef Janů.

Výsledkový přehled jednotlivých kategorií:
Minižákyně obsadily 1. a 4.místo na krajské scéně.
Žáci a žákyně 2.a 3.místo v kraji.
Kadetky 4.místo v 1.lize a kadeti 2.místo v kraji.
Juniorky a junioři 1. a 2. místo v kraji.
Ženy i muži se shodně stali přeborníky kraje a zúčastnili se kvalifikace o 2.ligu, do které družstvo mužů postoupilo.

Od příští sezony se hraje ligová soutěž i v kategorii dospělých.

„Jak bylo napsáno, pevně jsme se usadili na medailových místech krajských soutěží a dobré jméno děláme našemu městu i na republikové úrovni, kde především v dívčích kategoriích patříme k obávaným soupeřům, což dokazujeme i mimo hlavní soutěže, které pořádá Volejbalový svaz, na přípravných turnajích s účastí předních republikových družstev,“ pochválil práci celého oddílu kouč Josef Janů.

Několikaletý vzestup oddílu zaštiťoval dlouholetý předseda oddílu pan Milan Bican, kterému patří poděkování a úcta. Pomyslný štafetový kolík předal do rukou Pepíka Janů, před kterým stojí úkol zajistit oddílu podmínky pro fungování v době, kdy zlepšující se výsledky vyžadují odpovídající hráčské, trenérské, herní a materiálové zabezpečení, které je limitující pro další výkonnostní posun.

„Tímto bychom chtěli požádat lidičky, kterým je volejbal milým kamarádem v životě, o spolupráci, jak už ve formě náboru nových adeptů a spolupráci s naším šéftrenérem Tondou Bicanem s výchovou, tak s pomocí ohledně finančního a materiálového zabezpečení. Prostředky a čas věnované do smysluplného naplnění volného času naší mládeže, navíc podpořené i sportovními úspěchy jsou vždy dobrou vizitkou a právem se domnívám, že volejbal se pro naše svěřence nestal jen sportem, ale především kamarádským prostředím, které si doufám tvrdit, je tím nejdůležitějším,“ vybízí karlovarskou veřejnost nový předseda klubu Josef Janů.

Nyní čeká volejbalisty pár týdnů zklidnění, pak letní soustředění a poté se opětovně rozjede volejbalový kolotoč s označením 2008/2009, ve kterém se budou snažit především o to, aby se všichni volejbalem bavili.

„Pokud nepolevíme v přípravě a přístupu, tak jsem přesvědčen, že se opětovně dostaví i výsledky, kterými se zase budeme moci pochlubit,“ uzavřel Janů.