Po postupu hráčů VK Karlovy Vary se bude hrát v městě minerálních pramenů II. liga. V té se představí karlovarští volejbalisté v domácí premiéře v sobotu pětadvacátého října v tělocvičně střední pedagogické školy v Drahovicích od 10.00 hodin v dvojutkání s týmem Rakovníka.

Prozatím si karlovarský tým vybírá v soutěži nováčkovskou daň. V prvním utkání podlehl družstvu České Lípy 1:3 a 0:3. Ani ve druhém kole druhé ligy se Karlovarákům nedařilo, když tentokrát odjeli s prázdnou z palubovky Proseku, kde prohráli dvakrát 1:3.

„Chtěli bychom pozvat všechny příznivce volejbalu na naše první domácí utkání třetí nejvyšší volejbalové soutěže v České republice,“ láká do ochozů drahovické tělocvičny jeden z hráčů VK Karlovy Vary Vít Mašek.

I přesto se karlovarský výběr prezentuje dobrými výkony. Bohužel, zatím to na vytoužené premiérové vítězství nestačilo. „Přijďte podpořit naše volejbalisty a dobrý sport v Karlových Varech. Děkujeme všem sponzorům, bez jejichž finančního příspěvku bychom se do soutěže nemohli přihlásit. Doufáme, že nejen hokejem a košíkovou budou žít Karlovy Vary,“ uzavřel karlovarský hráč.