Přilákal je sem 14. ročník turnaje základních škol v nohejbalu trojic, který se už podeváté hrál na počest bývalého redaktora Karlovarských novin a velkého propagátora nohejbalu jako Memoriál Jana Voldřicha.

Z vítězství v turnaji, který byl vypsán i jako okresní kolo Poháru Českého nohejbalového svazu základních škol, se radovali žáci ze ZŠ Chodov, když ve finále udolali nejtěsnějším poměrem 10:9 ve 3. setu své vrstevníky ze ZŠ Tuhnice.

Dlužno dodat, že lídry obou finálových formací byli hráči dorosteneckého týmu SK Liapor, chodovský Tomáš Rája a karlovarský Karel Bláha. O příjemné překvapení se ve své premiéře na tomto turnaji postarali kluci z Nejdku – obě jejich trojky skončily hned za favority z Chodova a Tuhnic a rozdaly si to o bronz.

Turnaj mladších žáků vyhrála pětičlenná formace karlovarské ZŠ Komenského, mimochodem jediné školy, která své žáky oblékla do jednotných dresů.

Výsledky turnaje

Skupina A: Chodov - Nejdek B 2:0, - Dalovice A 2:0, - Libušina A 2:0, - Libušina C 2:0; Nejdek B - Dalovice A 2:0, - Libušina A 2:1, - Libušina C 2:0; Dalovice A - Libušina A 2:0, - Libušina C 2:0; Libušina A - Libušina C 2:0.
Pořadí ve skupině A: 1. Chodov, 2. Nejdek B, 3. Dalovice A, 4. Libušina A, 5. Libušina C.

Skupina B: Tuhnice - Nejdek A 2:0, - Dalovice B 2:0, - Libušina B 2:0; Nejdek A - Dalovice B 2:0, - Libušina B 2:0; Dalovice B - Libušina B 2:0.
Pořadí ve skupině B: 1. Tuhnice, 2. Nejdek A, 3. Dalovice B, 4. Libušina B.

Finálová skupina: Chodov – Nejdek A 2:1, Tuhnice – Nejdek B 2:0
O 3. místo: Nejdek A – Nejdek B 2:0
Finále: Chodov – Tuhnice 2:1.

Konečné pořadí:
1. ZŠ Chodov (Rája, Kovačič, Fachoš)
2. ZŠ Tuhnice (Bláha, Šesták, Sarkany)
3. ZŠ Nejdek, náměstí A (Pachta, Čech, Ullmann)
4. ZŠ Nejdek, náměstí B (Polhoš, Kotlár, Červený)
5.-9. ZŠ DaloviceAa B a ZŠ Libušina A, B a C.

Mladší žáci: Nejdek – Komenského 1:2, - Libušina A 0:2, - Libušina B 2:0, - Dalovice 0:2; Komenského - Libušina A :1, Libušina B 2:0, - Dalovice 2:1; Libušina A - Libušina B 2:0, - Dalovice 2:1; Libušina B - Dalovice 0:2.

Konečné pořadí:
1. ZŠ Komenského (Tůma, Lhoták, Zicha, Skokan, Novák)
2. ZŠ LibušinaA (Karafiát, Ozom, Kratochvíl)
3. ZŠ Dalovice (Jaroš, Vadinský, Škvor)
4. ZŠ Nejdek – náměstí (Marek, Hajný, Rajtoral)
5. ZŠ Libušina