V hale na Strahově, v závodě, na který je v karlovarských podmínkách skutečně těžké se připravit, reprezentovali lázeňskou atletiku zástupci dvou klubů.

Úspěšnější byli reprezentanti AC Start. Vůbec nejhodnotnější výkon podal dorostenec Vladimír Tomek, když překonal laťku ve výšce 200 cm a obsadil mezi muži skvělé 2. místo za Davidem Kovalským ze Škody Plzeň. „Vláďa se poprvé v životě dostal přes dva metry a tímto svým osobním rekordem potvrdil skvělou formu před halovým mistrovstvím republiky,“ neskrýval nadšení šéftrenér atletů AC Start Vladimír Hůrka. Jediné zlato pro AC Start vybojoval nestor vrhačského sektoru Víťa Mašek, když poslal kouli na metu 14,91 metru.

Dvě stříbrné medaile získala starší žákyně Denisa Pribičinová v běhu na 800 metrů za 2:32,97. a ve výšce výkonem 146 cm. Medailovou kolekci AC Startu pak doplnili bronzovými starší žáci Ester Szatmaryová v běhu na 300 m za 46,91 a Tomáš Jandák v běhu na 60 metrů překážek za 10,62. a čtvrté místo obsadil starší žák Patrik Vidím v dálce výkonem 485 cm.

Jen jednu bronzovou a několik ´bramborových´ medailí přivezli ze Strahova závodníci druhého karlovarského oddílu Triatlet. O bronz se postaral loni ještě mladší žák Milan Šochman, když ve vrhu koulí vybojoval v novém osobním reordu 10,31 metru 3. místo mezi staršími žáky.

Těsně ´pod bednou´ na nepopulárním 4. místě skončilo hned pět závodníků Triatletu. „Pěkným časem 9:39,68 na 3000 metrů se čtvrtý mezi muži umístil Míra Švehla a mezi žáky byli čtvrtí Michal Pospíšil v běhu na 800 metrů za 2:27:24, Martina Čmolíková v běhu na 300 metrů za 47,24, Eva Švecová v běhu na 800 metrů v novém osobním rekordu 2:32:31 a Tomáš Vojtěch v běhu na 60 metrů překážek rovněž v novém osobním reordu 10,84,“ vypočítává ´bramborové´ medailisty svého klubu trenér Triatletu Oldřich Dvořák.