Na šesti kurtech současně tu o postup na áčkové turnaje bojovali chlapci a děvčata věkových skupin U15 a U19. Nechyběli ani Nejdečtí, do města nad Radbuzou vyslali sourozenecké kvarteto Marcelu a Adama Nesvedovy a Marka s Michalem Bernáškovy.

V soutěži patnáctiletých, která byla kvalifikační na turnaj GP kategorie A v Benátkách nad Jizerou, startovali Adam a Marek, který věkem patří ještě do kategorie U13. V singlech sice oba vypadli už v 1.kole, ale ve čtyřhře zabojovali a obsadili pěkné 5. místo.

Starší dorost bojoval v Plzni o kvalifikaci na turnaj Grand prix U19 kategorie A v Českých Budějovicích a Nejdečákům se dařilo mnohem lépe. Vybojovali šest medailí, tři zlaté, stříbro a dvě bronzové. V mixu brali zlato Marcela Nesvedová s Petrem Vackem ze Sokola Doubravka a bronz Michal Bernášek s Kateřinou Krejčovou z plzeňské TJ Bílá Hora. Ve dvouhrách vybojoval Michal pěkné 3. místo a Marcela skončila druhá, když ve finále překvapivě podlehla ve třísetové bitvě své spoluhráčce z debla Krejčové. Čtyřhry pak byly jasnou záležitostí Nejdeckých, z vítězství se radovali Bernášek s Vackem a Nesvedová s Krejčovou.

„Medaile samozřejmě těší, ale ještě více vybojované nominace do Budějovic. Po delší době tak budeme mít na turnaji kategorie A dva hráče,“ neskrýval radost nad výsledky nejdeckých dorostenců jejich trenér Stanislav Newiak.