BK Lokomotiva Karlovy Vary 52
ŠBK Pelhřimov 56

Body Loko: Rintová 17, Paduová 13, Bečaverová 7, Krčková 4, Knoppová a Caháková po 3, Malíková a Danková po 2, Jenšíková 1.
Poločas: 23:23.

Utkání bylo zpočátku velmi neurovnané se spoustou nepřesností na obou stranách a čtyři minuty se čekalo, než se probudí střelkyně; do té doby svítilo na tabuli skóre 1:2!

„Na naší straně jsem postrádal bojovnost, podpora od spoluhráček na lavičce byla téměř nulová a všem dohromady chyběla chuť do hry a touha po vítězství,“ pohoršil se nad výkonem svých svěřenkyň trenér mladších dorostenek Ondřej Kádě. Karlovarské hráčky se probudily, až když do poslední čtvrtky nastupovaly s osmibodovou ztrátou, jenže to už bylo příliš pozdě. Stihly tak pouze závěr trochu zdramatizovat a soupeřky potrápit, ty ale měly více touhy vyhrát, a to se jim také zaslouženě podařilo.

„Udělali jsme mnoho chyb jak v útoku, kde jsme měli 31 ztrát, tak v obraně, kde jsme dovolovali soupeři několikrát během jednoho útoku doskočit vlastní střelu. Opět jsme se potýkali s vlastní nedisciplinovaností a také laxností, a z toho pak pramenily další chyby,“ hledá příčiny nevalného výkonu Kádě, kterého uspokojily jen tři hráčky: „V útočné fázi zahrála dobře v druhém poločase Paduová, aktivní v útoku byla i Bečaverová a snaživý výkon podala Malíková. Ostatní zdaleka nepředvedly to, co umí.“