Nusle - Loko K. Vary 85:33
„Utkání bylo vyrovnané snad jen v úvodních pěti minutách, poté už nás domácí k ničemu nepustili. Přehrávali nás rychlostí, důrazem a hlavně jednoduchostí. Na naší straně se nenašel nikdo, kdo by dokázal domácím konkurovat,“ ohlédl se za první porážkou trenér Ondřej Kádě.
Body Loko: Knoppová, Janatová a Klečková po 6, Krčková 5, Malíková a Danková a Paduová po 3, Růžková 1, Jenšíková a Saligerová po 0.

Loko K. Vary – Benešov 65:61
„V nedělním utkání jsme se dlouho nemohli prosadit proti statické, ale vysoké obraně domácích. Přesto jsme v druhé polovině začali náskok stahovat a jen vlastní hloupé chyby nás připravily o možnost bojovat o vítězství. Velmi dobrý výkon podala v druhém poločase Paduová, která se svými nájezdy snažila nabourávat soupeřovu obranu. Prvnímu vítězství jsme byli blízko. Hráčky ročníku 92, které tuto soutěž hrají, tak doplácejí na nezkušenost a malý důraz pod oběma koši. Věřím, že se nám je podaří během sezony zapracovat a budeme se zlepšovat,“ dodal trenér.
Body Loko: Paduová 21, Klečková 12, Krčková 9, Jenšíková a Knoppová po 6, Danková 4, Růžková 3, Malíková, Saligerová a Janatová 0.

Další utkání tentokráte v dorostenecké lize odehrají hráčky Lokomotivy v domácím prostředí 13. a 14. října, kdy přivítají Kralupy, které jsou jedním z favoritů a Kladno.