V německém Norimberku se zúčastnili mezinárodního halového turnaje pro žáky narozené v roce 1995 a mladší. Tam se potkali s týmy špičkové kvality. Namátkou německým Bayernem Mnichov nebo švýcarským družstvem Curychu.

Celkově se turnaje zúčastnilo šestnáct týmů, které byly rozděleny do čtyř čtyřčlenných skupin.

Karlovarský výběr narazil v zahajovacím utkání na silné družstvo Bayernu Mnichov, kterému podlehl v poměru 0:4. Ani druhý zápas nevyšel hráčům z lázní tak, jak by si přáli, když podlehli SC Pöllingu těsně 1:0. V prvním utkání Karlovaráci neuspěli a podlehli slavnému Bayernu Mnichov čtygólovým rozdílem. Ani ve druhém duelu se vítězství nedočkali, když tentokrát nestačili na tým SC Pölling. Skupinové boje poté zakončili karlovarští žáci v zápase s JFG Wendelstein. V tomto dramatickém utkání Karlovaráci poprvé zvítězili a postoupili tak do skupiny, která bojovala o konečné deváté až šestnácté místo.

V bojích o konečné umístění však dostali hráči z města minerálních pramenů pořádně za vyučenou, když nejdříve podlehli 1. FC Nürnberg 0:6, a hned nato i STV Deutenbach 0:5. Vysoké porážky však opět vystřídalo vítězství. To si užili fotbalisté Karlových Varů v duelu s FC Winterthur 4:1. V posledním utkání pak dotáhl okresní výběr zápas s TSV Altenberg do penaltové přestřelky, ve které se fotbalová štěstěna přiklonila na jejich “sálovky“.

Karlovarští mladíci tak obsadili na turnaji třinácté místo.

Výsledky OFS K. Vary U13:
FC Bayern Mnichov – 0:4
SV Pölling 0:1
JFG Wendelstein 3:2 (Oliver Kalianko, Robert Csemer, David Horváth)
1. FC Nürnberg 0:6
STV Deutenbach 0:5
FC Winterthur 4:1 (Miloš Kratochvíl 2, Robert Csemer, Martin Pěkný)
TSV Altenberg 1:1 na pokutové kopy 4:2 (Robert Kalianko, pokutové kopy: Filip Neudert, Oliver Kalianko, David Horváth, Martin Pěkný).