Do lázeňského města tak zavítali závodníci nejen z celé České republiky ale také ze Slovenska nebo Německa. Velmi napilno měli rozhodčí zejména v kategorii žen, ve které se představilo celkem devětadevadesát gymnastek.

Ty byly rozděleny do pěti věkových kategorií. V té hlavní, ženách, si vybojovala první příčku německá závodnice Romy Nürnbergová z německého Chemnitzu. Na druhý stupínek vystoupala Karlovaračka Kateřina Sieglová z pořádajícího oddílu TJ Slovan Karlovy Vary a na stupních vítězů je doplnila další Němka Sabrina Eberleinová.

V kategorii starších žákyň si nejlépe počínala Tereza Kalašová z pražského Gymstaru. Tu pak doplnily na „bedně“ dvě závodnice Horních Počernic Anna Wehrbergerová a Eva Kopecká.

V kategorii „náboru“ si na gymnastickém nářadí velmi dobře počínala Nikol Petříková z Horních Počernic. Stříbro si z lázní odvezla Franziska Pässlerová z německého Annabergu. Bronzovou medaili získala další německá gymnastka Mandy Küchenová z Chemnitzu.

Mladším žákyním dominovala Vanessa Nguyen z Chemnitzu. Na stříbrný stupínek vystoupala Barbora Čadová z Horních Počernic. Bronz pak získaly dvě závodnice. Luisa Petermannová z Chemnitzu a Veronika Švábová z Horních Počernic.

Kategorii juniorek ovládla svými výkony Martina Sedláková z Horních Počernic. Na druhé a třetí příčce skončily Christiane Schellhornová a Theresa Naglerová obě z oddílu TV Bad Tölz.

V kategorii mužů, která byla rozdělena do čtyř věkových kategorií se nejvíce vedlo plzeňským oddílům.

V kategorii starších žáků vystoupal na první příčku slovenský gymnasta Eduard Marčák z Košic. Stříbrnou medaili získal Tomáš Žabenský z Vítkovic a bronz si odvezl Martin Pajtáš z košického Gymnastiku.

V kategorii „náboru“ se dařilo Lukáši Janovi z TJ Sokol Plzeň, který si tak mohl vychutnat zasloužené prvenství. Na druhém místě skončil Martin Fiala z Gymstaru Praha a trojici doplnil bronzový Sebastián Kunh z TJ Sokol Plzeň.

V mladších žácích dominoval v drahovické tělocvičně rokycanský Aleš Příhoda, kterého doprovodili na stupně vítězů druhý Ondřej Jan z TJ Sokol Plzeň a třetí Karl Fritz z německého Annabergu.

V kategorii mužů si odvezl první příčku Lutz Leonhard z Drážďan. Stříbro získal Karel Krátký z Ústí nad Labem a bronz si vybojoval Daniel Schädlich z Falkensteinu.