V soutěži, kterou pořádali o posledním dubnovém víkendu v Plzni, získala karlovarská děvčata tři medaile. Nejcennější, zlatou, vybojovala v kategorii nejmladších nadějí Karolínka Koukalová, když s přehledem porazila všechny své soupeřky a stala se ve své kategorii přebornicí Plzeňského a Karlovarského kraje s celkovým náskokem více než dva body.

Největší zastoupení měl karlovarský oddíl v kategorii mladších nadějí, kde v dresu Slavie startovaly tři závodnice.

Nejlépe z nich skončila Zuzanka Rubášová, která se ziskem 49,375 bodu vybojovala bronzovou medaili a postup na mistrovství republiky, které se koná posledního května v Brně. Její ztráta na stříbrnou příčku přitom dělala pouhopouhých pět setin bodu!

Dobře zacvičily i další dvě, těsně za Zuzankou na výborném 4. místě skončila Anička Špičková a pátá Kristinka Bernatová.

V kategorii nejstarších závodnic reprezentovala lázeňskou moderní gymnastiku Tereza Paálová a přestože byla mezi dorostenkami úplně nejmladší, málem brala zlato. K absolutnímu vítězství jí chybělo jenom 75 tisícin bodu, ale i stříbro má svou váhu, neboť jí zajistilo postup na květnové mistrovství republiky v Ostravě.