Podařilo se to borcům letos založeného SK Profisport Karlovy Vary, oddílu zaměřeného na inline brusle a cyklistiku. Partička závodníků, kteří samozřejmě nejsou žádnými začátečníky, neboť většina z nich v minulých sezonách bodovala v českých pohárových soutěžích, absolvovala svoje první závody v nových dresech v neděli. Na zahajovacích závodech in line sezony v metropoli Rakouska Vídni si na dlouhých tratích vedli neobyčejně úspěšně, takže každý z nich si dovezl nějakou medaili.

V závodě na 10 km zajela Žaneta Moučková čas 30:52 a umístila se na 15. místě celkově a ve své kategorii obsadila 2. místo a Jiří Pelc byl v čase 23:20 v absolutním pořadí sedmý a ve své kategorii rovněž stříbrný.

Na trati 21 kmbyl František Gvoždík na bedně hned dvakrát, když v čase 42:26 vybojoval v celkovém pořadí 3. a ve své kategorii 2. místo. Pro stříbro za 2. místo v kategorii si v čase v čase 48:18 dobruslil i Pavel Král, v celkovém pořadí patnáctý.

Dvakrát na stupně vítězů musel i lídr týmu Jiří Matějka, který startoval v hlavním závodě na 42 km a v čase 1:21:04 skončil na 3. místě absolutního pořadí a svoji kategorii vyhrál.

Medaili na maratonské trati si vyjel i Jan Dell, který byl v čase 1:29:59 celkově 6. a ve své kategorii bronzový.