Závod, který je vypsán jako veřejný pro všechny kategorie od mladšího žactva po veterány, pořádá zítra, v sobotu 17. listopadu karlovarský sportovní klub Triatlet. Běhat se bude na standardních tratích ve zvlněném lesním terénu se startem a cílem u starého fotbalového hřiště ve Staré Roli.

Přihlášky a prezentace jsou v nedaleké klubovně zahrádkářské kolonie od 9.00 do 10.45, start hlavního závodu dorostu a dospělých na 6200 metrů je v 11.00 hodin. Vložené závody mládeže startují v 10.15 (mladší žactvo na 1700 m) a v 10.35 (starší žactvo na 2050 m).

Po skončení závodu začne v klubovně starorolských zahrádkářů slavnostní ceremoniál, na kterém budou vyhlášeny výsledky Karlovarského krosu i všech celoročních soutěží.

O vítězích Ligy běžců je prakticky rozhodnuto, pro poháry si dojdou v kategoriích mužů Jan Sokol (AK Sokolov, do 39), Karel Hellmich (Triatlet, do 49) a Michal Landiga (LK Abertamy, nad 50) a v kategoriích žen Dagmar Hůrková (Ultrasport Sokolov, do 34) a Ivana Sekyrová (AK Sokolov, nad 35). Landiga se Sekyrovou už mají také jisté celkové vítězství v Poháru Kooperativy.