Avia Čakovice 6
SK Liapor Karlovy Vary 4

Na to, jak se zápas vyvíjel, je výsledek ještě velice dobrý. Ve velmi vyrovnaném duelu, ve kterém naprostá většina setů končila devatenáctým balonem, patřil úvod domácím, kteří poměrně rychle vedli 3:0 a nebyli k udržení. „U nás se tentokrát nedařilo mladým, Vanke jako by hrál na půl plynu a Kubát s Bíbrem neudělali ani bod,“ pojmenoval slabiny karlovarského týmu vedoucí mužstva SK Liapor Michal Kokštein. První bod pro Vary tak uhrála až ostřílená trojice Bláha s Kokšteinem a Dvořákem, kterým se povedl husarský kousek, když v prvním setu prohrávali už 0:8 a nakonec 10:0 vyhráli! Další body pak vydřeli „vložená´ dvojka Bláha s Dvořákem, opět Bláha s Kokšteinem a Dvořákem a nakonec Kokštein s Vankem, ale dohromady to nestačilo ani na plichtu.

SK Liapor, dvojky: Kubát, Bíbr; Vanke, Kokštein; Bláha, Dvořák; trojky: Vanke, Bíbr, Kubát (Vopálenský); Bláha, Kokštein, Dvořák; singl: Vanke.
Vývoj zápasu: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:4.

SK Liapor Karlovy Vary B 6
AC Zruč-Senec 2

Vůbec prvním letošním mistrákem v areálu v Doubí bylo druholigové západočeské derby, ve kterém rezerva extraligového celku přivítala tým z městečka na hranicích Plzně. V dresu hostujícího týmu nastoupil i Zdeněk Holub, který patří k legendám západočeského nohejbalu a i v tomto duelu předvedl, že právem. Také v karlovarském dresu se dařilo veteránům, Vlasta Kubín například hrál jako zamlada, ale velmi slušně zahráli i mladí. K nejhezčím utkáním patřila vložená dvojka, ve které Kuba Koňařík s Matějem Medkem ve vyrovnaném duelu zvítězili 10:9 ve 3. setu.

SK Liapor B, dvojky: Veselý, Kubín; Tóth, Ladislav Koňařík; Matěj Medek, Jakub Koňařík; trojky: Veselý, L. Koňařík, M. Medek; Tóth, Kubín, Rája (J. Koňařík); singl: M. Medek.
Vývoj zápasu: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2.