A mužstvo SK Liapor hostí zítra ve 3. kole WITTE Automotive Extraligy nováčka soutěže NK Janovice a půjde o souboj sousedů v tabulce. Karlovarští v prvním kole doma remizovali se Břvemi, ve druhém vyhráli 6:3 ve Vyškově a jsou v tabulce se ziskem tří bodů čtvrtí za Modřicemi, Šacungem a Čakovicemi s plným bodovým ziskem. Hosté z Janovic jsou o příčku níže a mají o bod méně, když sice v obou prvních kolech prohráli, v Čakovicích i doma se Šacungem, ale mají už dva body za výhru v předehrávce 6. kola nad Vyškovem 6:2.

Utkání, ve kterém jsou úřadující vicemistři republiky z Karlových Varů jasným favoritem, se hraje na dvorcích SK Liapor v Doubí v sobotu od 14.00 hodin. Na rozdíl od zápasu ve Vyškově, kde zdravotně indisponovaného Karla Bláhu nahradil fluktuant z béčka Vlasta Kubín, nastoupí domácí mužstvo v plné síle.

V dalších zápasech 3. kola extraligy se hrají zápasy Břve – Žatec, Modřice – Vyškov a Šacung – Čakovice.

Druholigové B družstvo Liaporu to zítra nebude mít lehké, hraje totiž na hřišti vedoucího týmu soutěže v Českých Budějovicích. Domácí jsou na koni, v 1. kole porazili Horažďovice 6:3 a ve druhém ve Veselí nad Lužnicí nadělili domácím ´kanára´. Karlovarští mají zatím na kontě jediný bod za plichtu v Aši, utkání 2. kola s Táborem bylo odloženo.

Karlovarští junioři v dorostenecké lize začali soutěž minulou neděli domácí výhrou 6:3 nad Počerady a před sebou mají druhé kolo, ve kterém pozítří nastoupí v Plzni. Domácí sice v 1. kole utrpěli debakl 6:0 v Českých Budějovicích, ale podcenit by se neměli.