Výsledek odpovídal předpokladům:

NK94 Orel Vyškov 3
SK Liapor K. Vary 6

Pozici ´papírového favorita´ Karlovarákům komplikovaly dvě věci. První byla absence Karla Bláhy, kterého dočasně vyřadily zdravotní problémy, a druhá podmínky, za kterých se ve Vyškově hrálo – letos poprvé na antuce, která dost utrpěla nočním deštěm.

Zápas se od začátku vyvíjel pro naše barvy velice dobře, po výhrách Vankeho s Bíbrem a Dvořáka s Kokšteinem ve dvojkách a Vankeho trojice s Vopálenským a Bíbrem vedli Karlovarští 0:3 a vypadalo to na suverénní triumf.

Domácí zvedli hlavu po čtvrtém utkání, kdy se jim podařilo porazit improvizovanou trojku Dvořáka s Kokšteinem a Kubátem, jenže pak hosté opět v nezvyklé sestavě Kubín s Kubátem vyhráli ´vloženou´ dvojici a vedli opět o tři body 4:1. Domácí se ještě jednou pochlapili a dostali se do kontaktu 3:4, když vyhráli singla a podruhé porazili Dvořákovu trojku, jenže na víc už se nezmohli. Vankeho trojice i Dvořákova dvojka nenechaly nic náhodě a dotáhly zápas k jasnému vítězství.

Také v dalších zápasech 2. kola Witte Automotive extraligy byli úspěšní hosté. Čakovice vyhrály v Žatci 3:6, Šacung v Janovicích 1:6 a Modřice deklasovaly Břve na jejich půdě ´kanárem´ 3:6, Vyškov-Liapor KV 3:6, 1:6, Břve-Modřice 0:6, Žatec-Čakovice 3:6.