Po domácí výhře 6:3 nad Žatcem uspěli nohejbalisté SK Liapor Witte Karlovy Vary i ve druhém kole extraligy na hřišti soupeře a stejným poměrem vyhráli v Děčíně. Získali body, ale ztratili Kokšteina, který se přiřadil k Vankemu na lavičku marodů.

NK Děčín – SK Liapor Witte 3:6

První polovinu vyrovnaného zápasu tahali za delší konec provazu domácí, vedli 1:0 a 2:1, ale hosté z lázní vždy jejich náskok vynulovali. Po výhře ve vložené dvojce pak šli do vedení Karlovarští, ale po singlu bylo zase vyrovnáno a navíc si v tomhle utkání za stavu 3:3 ve 2. setu vyvrkl kotník Michal Kokštein, který singla sice (pod obstřikem) dohrál, ale ve zbytku zápasu už nenastoupil. Naděje Dečínských, že s takto oslabenými hosty snadno zatočí, se ale nenaplnily. Ve trojce nahradil Kokšteina Matěj Medek a ve dvojce Jirka Dvořák a Karlovarští už neztratili ani bod. Po dvou kolech Witte Automotive extraligy je SK Liapor Witte prvním týmem, kterému se podařilo vyhrát na půdě soupeře. V tabulce jsou Karlovarští na 2. místě za Modřicemi, se kterými se utkají ve 3. kole tuto sobotu 18. dubna na domácím hřišti v Doubí.

Průběh zápasu: Jan Tirpák, Kresta – Kubát, Musil 2:1 (0:1); Josef Tirpák, Bradáč – Bláha, Kokštein 1:2 (1:1); Josef Tirpák, Kresta, Dvořák – Dvořák, Bíbr, Jakub Medek 2:0 (2:1); Jan Tirpák, Těšínský, Bradáč – Kokštein, Kubát, Musil (Bláha) 1:2 (2:2); Těšínský, Kulovaný – Bíbr, Jakub Medek 0:2 (2:3); Josef Tirpák – Kokštein 2:0 (3:3); Josef Tirpák, Kresta, Dvořák – Matěj Medek, Kubát, Musil (Bláha) 0:2 (3:4); Dvořák, Bíbr, Jakub Medek – Jan Tirpák, Těšínský, Bradáč 0:2 (3:5); Jan Tirpák, Kresta – Bláha, Dvořák 1:2 (3:6).