Ve finále porazily ve zkrácené hře domácí celek 3:2.

Karlovarští hráči nastoupili ve skupině s Ostrovem, Výběrem školy Jana Wericha Praha, Spektrem Praha a Ledenicemi. V prvním utkání se družstvo Piraní mělo střetnout s Ostrovem, ale ti do Havlíčkova Brodu nepřijeli, a tak Karlovaráci vyhráli kontumačně 7 – 0.

Každý další zápas byl důležitý. Piraně si sice mohly dovolit jednou prohrát, aby měly jistotu druhého postupového místa do vyřazovacích bojů, ale nechtěly dopustit žádné drama.

Nastoupili proti soupeři z pražské školy Jana Wericha. Nedovolili soupeři téměř nic a zaslouženě vyhráli 8:2.

Ve třetím utkání se Piraně střetly s celkem Spektrum Praha. Celý zápas byl velice vyrovnaný, i když výsledek 0:6 tomu nenasvědčuje. Pražanům se povedlo dvakrát odpálit do zadního pole a hlavně kůli chybám Karlovaráků celek Piraní porazili. „Zápas jsme prohráli. Soupeř byl zkušenější a bohužel to dopadlo tak, jak to dopadlo,“ řekl po utkání se Spektrumem trenér Piraní Karel Hyke.

S jistotou postupu do vyřazovacích bojů nastoupily Piraně proti jihočeským Ledenicím. „Vzhledem k jejich slabému nadhozu jsme to považovali za snadné utkání, ale to chyba. Naši pálkaři se na tento nadhoz ušvihávali, nebo pálili lufty do vzduchu, které nám pole soupeře chytalo a naše hráče autovalo,“ kritizoval své pálkaře Hyke. Spolehnout se musel na nadhazovače a ti ho nezklamali. Nedovolili soupeři se dostat do hry a díky odpalu Tomáše Ševčíka vyhráli hráči z lázeňského města 2:1.

V boji o finále dostali za soupeře nevyzpytatelný tým z Chomutova. Během utkání se ukázala síla karlovarského nadhozu a zlepšení na pálce pomohlo Piraním porazit Severočechy 9:0.

Ve finále se Piraně střetly Havlíčkovým Brodem. Domácí hráči byli v tomto zápase favoritem. Navíc bojovali o nádherný broušený pohár před vlastním publikem a chtěli si ho nechat doma. Ale začátek patřil celku z Karlových Varů. Piraním se podařilo ukrást dvě mety a dostali se do vedení 2:0. „Blížil se konec zápasu a soupeři se podařilo přejít přes náš nadhoz a dostat dva hráče na mety,“ viděl počátek vyrovnání kouč Hyke.

Domácí vyrovnali po další chybě hostů. Ti přehodili třetí metu. Nadhazovači ale zabojovali a nepustili Hrochy při dohrávce do hry.

Ve zkrácené hře pak Piraně uhrály rozhodující bod a porazily Hrochy z Havlíčkova Brodu 3:2.

Sestava Černých Piraní
Nadhazovači: Matějka a Ševčík.
Kečrové: Dvořák a Šmíd.
Polaři: Nagy, Kucov, Horký, Orlíček, Toka a Batrla.
Trenér: Karel Hyke.