V soutěži, kterou pořádali na Sokole Doubravka, reprezentovali náš okres Nejdečáci Kateřina Kozáková s Adamem Nesvedou a trio děvčat Slovanu Karlovy Vary v sestavě Jana Panochová, Kateřina Vataščuk a Denisa Antošová.

První dvě medaile zazvonily hned v úvodním mixu, kde Kateřina Vataščuk s Plzeňanem Honzou Novákem vybojovali stříbro a Denisa Antošová s dalším Plzeňanem a dalším Honzou, jenomže Loudou, bronz. Nejdecký pár Nesveda s Kozákovou skončil v turnaji bez většího úspěchu. Třetí medaile, stříbrná, kterou v chlapeckém deblu vybojovali Adam Nesveda s Radkem Pistulkou z USK Plzeň, byla cennější o to, že byla spojená s právem postupu na dubnové mistrovství republiky v Praze. V singlu se už Adamovi tak nedařilo, ve čtvrtfinále podlehl svému deblovému partnerovi Pistulkovi 16:21 a 23:25 a s turnajem se rozloučil na 5.-8. místě.

Děvčata ze Slovanu pak z Plzně dovezla další čtyři medaile. Zlato a postup na mistrovství republiky vybojovaly v deblu Kateřina Vataščuk s dobřanskou Žanetou Černou, stříbro braly rovněž v deblu Jana Panochová s Denisou Antošovou a bronzové získaly Kateřina Vataščuk s Janou Panochovou, které se podělily o 3. místo v singlu.