Fotbalové celebrity z celé České repubilky si po tři dny, 3. až 5. července podmaní dřenickou plovárnu u Chebu. Na programu totiž bude již V. ročník Mistrovství České republiky v plážové kopané, které pořádá Oficiální asociace plážové kopané v České republice. A vy můžete být u toho. A nejen jako diváci, ale také hráči! Navíc můžete změřit své fotbalové síly například s beachsoccerovými reprezentanty.

Účast již přislíbili Zdeněk Sláma, Radek Mikan, Martin Boček, Michal Kubice, Jaroslav Kovařík či Michal Kýček. Dále pak budou bojovat o vítěznou trofej na jedinečném turnaji v plážové kopané futsaloví reprezentanti nebo hráči z klubů Gambrinus ligy.

Máte tedy jedinečnou možnost poměřit svůj fotbalový um s těmi nejlepšími. Celkem se na turnaj může přihlásit čtyřiašedesát týmů. „Rádi bychom přivítali i smíšená či ženská družstva,“ vysvětloval na úvod organizátor celé akce Oldřich Prohl.

Hrát se bude v pětičlenných skupinách, ze kterých pak postoupí do další fáze turnaje vždy dva nejlepší celky z jednotlivých skupin. Dále se pak bude hrát již vyřazovacím systémem. Hrací doba v základních skupinách bude 2 × 12 minut, ve vyřazovacích bojích pak bude zkrácena na 2 × 8 minut. Hrát se bude podle platných pravidel plážové kopané FIFA. „Všechny zúčastněná mužstva obdrží pravidla společně s rozlosováním,“ upozorňoval Prohl.

Všechna utkání budou rozhodovat profesionální rozhodčí ČMFS proškolení pro plážovou kopanou. Navíc se všechna utkání odehrají s originál balonem Adidas schváleným FIFA pro plážovou kopanou.

I startovné zůstalo pro pátý ročník lidové, a to 2.000,– Kč. Zájemci o jedinečný turnaj v plážové kopané se tak mohou přihlásit na mailové adrese: info@beachsoccer.cz nebo na tel. čísle 731 023 852 přímo u organizátora Oldřicha Prohla, a to nejpozději do 20. června.

„Pro všechny účastníky je možno zajistit ubytování přímo v areálu zdarma,“ poukazoval Prohl. Občerstvení a pitný režim jsou zajištěny přímo v areálu koupaliště. Organizátoři připravili ceny pro nejlepší mužstva, na která čeká finanční odměna, poháry a věcné ceny.

Navíc je připraven i bohatý doprovodný program. Namátkou například V. ročník MČR ve vodní kopané nebo nedělní diskotéka a další zajímavé akce. Další informace naleznou zájemci na webových stránkách www.beachsoccer.cz.