Sen? Ne, realita.

Klukovský sen si splnili hráči sedleckého Old Boys týmu.

Důvod?

O uplynulém víkendu zamířili na pozvání šéftrenéra veteránů Bayernu Mnichov Haralda Meyera na turnaj hráčů nad pětatřicet let. Německý činovník uspořádal tuto akci společně s klubem Bayernu ke svým kulatým šedesátým narozeninám. Že se hraje v České republice nejlepší fotbal?

Ano, hraje. Na turnaji to dokázal Sedlec, za který nastoupili nejen bývalí hráči, ale také sponzoři a partneři klubu. Za účasti pěti týmů se hrálo systémem každý s každým jednou pětadvacet minut. V prvním utkání nastoupil Sedlec proti A týmu Bayernu Mnichov, se kterým uhrál bezbrankovou remízu.

Hned nato si připsali sedlečtí fotbalisté bod za nerozhodný výsledek s B týmem Bayernu, když se do listiny střelců zapsal Kovács. V třetím duelu Sedlec opět uhrál nerozhodný výsledek, tentokrát s Bald Waldsee 1:1, když jedinou branku hostů vstřelil Vála. Až v posledním utkání Sedlec dobyl Allianz Arénu, když si nakonec poradil s krajským výběrem Vogtlandu v poměru 3:2.

O branky vítězů se postarali Kovács, Keřka a Lehečka. Sedlec díky lepšímu skóre postoupil na nejvyšší příčku a po skončení turnaje tak mohl zvednout nad hlavu vítězný pohár.