Největší futsalový turnaj v západních Čechách, který pořádá od 27. do 29. června na umělé trávě čtvrté generace v areálu druholigového Baníku Sokolov FK Materia Sokolov pod názvem „O pohár města Sokolov“, je již rozlosován. Celkem se utká o vítězný pohár a nemalou finanční hotovost 29 týmů. Mezi účastníky bude chybět loňský vítěz Manětín.

Pátek, 27. 6. 2008

skupina „A“ , 17.30 – 20.00
Irská hospoda, KMK Bohemia Sokolov, Fortuna Sokolov, FK Baník 1990.

sobota, 28. 6. 2008

skupina „B“ 8.00 – 13.00
FK Materia Sokolov „B“, AFK Druháci, Sokol Velká Hleďsebe, DM Kuchyně Cheb, Kazach team I.

skupina „C“ 10.30 – 15.30
Olympik Mělník, Tullamore dew Klatovy, Termiti Loket, Sokol Bratronice, Arab team.

skupina „D“ 10.30 – 15.30
FK Materia Sokolov „A“, AC Crunk boys a. s. , Vinárna Toužim, Argentina Sokolov, Vietnam team.

skupina „E“ 13.00 – 18.00
Fova Cheb, Dimitrovka Bratislava, Factor United Plzeň, AC Roma, Kazach team II.

skupina „F“ 13.00 – 18.00
SK Kladno, Lessing plus Plzeň, CSKA Lomnice, FC Kenguru Praha „B“, Afrika team.

Vítězný tým si odnese putovní pohár, pohár za první místo a hotovost v podobě šeku na třicet tisíc korun. Druhý tým se může těšit na pohár za umístění a hotovost patnáct tisíc korun. Třetí mužstvo si přijde pro pohár a sedm a půl tisíce korun. Tým na „bramborové“ pozici také nepřijde zkrátka, kromě poháru si přijde na čtyři a půl tisíce korun. Navíc pořadatelé připravili ceny i pro nejlepšího hráče, brankáře či střelce turnaje.

Turnaj starých gard

Zúčastněné týmy: OSP Sokolov, SFK Kraslice, Termiti Loket, Calvados Sokolov, KMK Bohemia Sokolov, Kopačka Sokolov, Gamby Svatava.

Vítěz turnaje si odnese nejen pohár za první místo a medaile, ale také padesátilitrový sud zlatavého moku. Stříbrný tým si pak přijde kromě poháru, diplomů a medailí na pětadvacet litrů zlatavého moku. Bronzové mužstvo si pak vybojuje pohár, medaile, diplomy a karton sektu. Samozřejmostí jsou také ceny pro nejlepšího hráče, brankáře a střelce.

Turnaj se bude hrát systémem každý s každým, dvakrát osm minut.